Prodej bytu 2+1, Pardubice - nabídka prodeje bytu 47 m2

Prodej bytu 2+1, Pardubice
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: kpt. Bartoše, Pardubice
  • Velikost: 2+1, 47 m2
  • Aktualizace inzerátu: 04.08.2022
  • Cena: 4 500 000 Kč
  • Kontakt: Michaela Kouřilová
  • E-mail: byt.pardubice@post.cz
  • Telefon: 727832848

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+1 a podlahové ploše 47m2, v 11 NP panelového bytového domu. K bytu náleží sklep, komora na patře a užití lodžie, která se nachází na patře. Bytová jednotka je v osobním vlastnictví a nachází se ve vyhledávané lokalitě města Pardubice II– Polabiny. Dva samostatné pokoje, kuchyň, samostatné WC a koupelna. V bytě byla revitalizována podlaha, koupelna i WC. Panelový dům, ve kterém se bytová jednotka nachází, je po revitalizaci, dva nové výtahy, rozvody inženýrských sítí, kamerový systém, security, fasáda, zateplení, vyměněna okna za plastová a jiné, díky čemuž má nízké energetické nároky. Do domu je prostorný bezbariérový vstup. Bytovou jednotku nabízíme v prodeji jako investiční příležitost, jelikož je v současné době obsazena platícími nájemníky. Polabiny jsou kompletně občansky vybaveny- školy, školky, pošta, obchody, restaurace a vyhlášené kavárny. Nechybí dětská hřiště a parky. Velmi dobrá dopravní dostupnost, zastávka MHD u domu a v blízkém okolí několik dalších. V Pardubicích se nachází také mezinárodní pardubické letiště, dostihové závodiště a plochodrážní stadion. Velmi dobré spojení vlakem, nádraží od domu cca 2,1km – 4 minuty, přičemž jsou Pardubice vzdáleny pár minut od nájezdu na novou dálnici D11 (Praha, Hradec Králové, Trutnov) a D35 (do pěti let Olomouc a Liberec).

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Pardubice, prodej Pardubice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Pardubice, byt Pardubice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Pardubice bez realitky, kpt. Bartoše Pardubice, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Pardubice. Požadovaná cena nemovitosti je 4 500 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-2-1-pardubice.

Pro více informací kontaktujte Michaela Kouřilová (soukromý inzerent), e-mail: byt.pardubice@post.cz, telefon: 727832848. Inzerát byl aktualizován dne 04.08.2022.

Fotogalerie: Prodej bytu 2+1, Pardubice - prodej byt 2+1, 47 m2 kpt. Bartoše Pardubice

Prodej bytu 2+1, Pardubice 1 Prodej bytu 2+1, Pardubice 2 Prodej bytu 2+1, Pardubice 3 Prodej bytu 2+1, Pardubice 4 Prodej bytu 2+1, Pardubice 5 Prodej bytu 2+1, Pardubice 6 Prodej bytu 2+1, Pardubice 7 Prodej bytu 2+1, Pardubice 8 Prodej bytu 2+1, Pardubice 9