Prodej bytu 2+1, Tichá ul. Plzeň - nabídka prodeje bytu 48 m2

Prodej bytu 2+1, Tichá ul. Plzeň
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Tichá, Plzeň
  • Velikost: 2+1, 48 m2
  • Aktualizace inzerátu: 13.03.2018
  • Cena: 1 900 000 Kč
  • Kontakt: Romana Schläferová
  • E-mail: schlaferova@rm-plzen.cz
  • Telefon: 773633992

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví v Plzni na Skvrňanech v klidné části ulice Tichá. Jedná se o bytovou jednotku o velikosti 48m2 situovanou ve zvýšeném přízemí panelového bytového domu s výtahem, který nyní prošel kompletní rekonstrukcí v podobě zateplení fasády, instalací nového výtahu, nových vchodových dveří i zvonků a výměnou stoupacích vedení a opravou střechy. Byt tvoří prostorná čtvercová předsíň, kuchyně, umakartové jádro bytu s příslušenstvím a další dva samotné neprůchozí pokoje. V bytě jsou nová plastová okna. Vytápění je řešeno dálkovým topením. V domě je k dispozici společná anténa, kabelová televize, internet. U domu je možnost parkování. Součástí prodeje je i komora na patře. Tento byt se nachází ve velmi zajímavé a žádané lokalitě s výbornou občanskou i dopravní vybaveností. Byt je možné financovat hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, které pro vás rádi zdarma vyřídíme v kterékoliv bance. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si prohlídku na níže uvedeném tel. čísle. PENB-G.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Plzeň, prodej Plzeň, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Plzeň, byt Plzeň, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Plzeň od realitky, Tichá Plzeň, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Plzeň. Požadovaná cena nemovitosti je 1 900 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-2-1-ticha-ul-plzen.

Pro více informací kontaktujte Romana Schläferová (makléř / RK), e-mail: schlaferova@rm-plzen.cz, telefon: 773633992. Inzerát byl aktualizován dne 13.03.2018.

Fotogalerie: Prodej bytu 2+1, Tichá ul. Plzeň - prodej byt 2+1, 48 m2 Tichá Plzeň

Prodej bytu 2+1, Tichá ul. Plzeň 1 Prodej bytu 2+1, Tichá ul. Plzeň 2 Prodej bytu 2+1, Tichá ul. Plzeň 3 Prodej bytu 2+1, Tichá ul. Plzeň 4 Prodej bytu 2+1, Tichá ul. Plzeň 5

Umístění na mapě: Prodej bytu 2+1, Tichá ul. Plzeň - prodej byt 2+1, 48 m2 Tichá Plzeň