Prodej bytu 2+kk po rekonstrukci Olomouc - nabídka prodeje bytu 45 m2

Prodej bytu 2+kk po rekonstrukci Olomouc
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Werichova 16, Olomouc
  • Velikost: 2+kk, 45 m2
  • Aktualizace inzerátu: 10.08.2022
  • Cena: 4 000 000 Kč
  • Kontakt: Kristýna Hladíková
  • E-mail: hladikovakristyna@seznam.cz
  • Telefon: 775042925

Exkluzivní nabídka prostorného, slunného a dobře udržovaného bytu 2+kk s výhledem na dětské hřiště, základní a mateřskou školu v atraktivní, rezidenční lokalitě. Byt o podlahové ploše 45 m2 se nachází ve 4. patře panelového domu s výtahem po revitalizaci (zateplení, fasáda, plastová okna, vstupní prostory). K bytu náleží sklepní kóje a dále je možné v rámci společných prostor využívat kolárnu. Byt je v udržovaném stavu po kompletní rekonstrukci, má zděné jádro. Jedná se o žádanou lokalitu v blízkosti zeleně a MHD s výbornou dostupností do centra. V místě je veškerá občanská vybavenost: škola, školka, pošta, obchody, poliklinika, banky, restaurace. Byt je v osobním vlastnictví a není zatížen žádným omezením vlastnických práv. Díky orientaci bytu na jižní stranu nejsou měsíční náklady na provoz bytu vysoké činí cca 4.000,- Kč (voda, elektřina, plyn, teplo, rozhlasové a tel. vysílání atd...). Byt je plně vybaven, vhodný k okamžitému nastěhování.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Olomouc, prodej Olomouc, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Olomouc, byt Olomouc, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Olomouc bez realitky, Werichova 16 Olomouc, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Olomouc. Požadovaná cena nemovitosti je 4 000 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-2-kk-po-rekonstrukci-olomouc.

Pro více informací kontaktujte Kristýna Hladíková (soukromý inzerent), e-mail: hladikovakristyna@seznam.cz, telefon: 775042925. Inzerát byl aktualizován dne 10.08.2022.

Fotogalerie: Prodej bytu 2+kk po rekonstrukci Olomouc - prodej byt 2+kk, 45 m2 Werichova 16 Olomouc

Prodej bytu 2+kk po rekonstrukci Olomouc 1 Prodej bytu 2+kk po rekonstrukci Olomouc 2 Prodej bytu 2+kk po rekonstrukci Olomouc 3 Prodej bytu 2+kk po rekonstrukci Olomouc 4 Prodej bytu 2+kk po rekonstrukci Olomouc 5 Prodej bytu 2+kk po rekonstrukci Olomouc 6 Prodej bytu 2+kk po rekonstrukci Olomouc 7 Prodej bytu 2+kk po rekonstrukci Olomouc 8