Prodej bytu 2+kk, Rohanské nábřeží, Praha 8 Karlín bez provize. - nabídka prodeje bytu 77 m2

Prodej bytu 2+kk, Rohanské nábřeží, Praha 8 Karlín bez provize.
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Praha 8
  • Velikost: 77 m2
  • Aktualizace inzerátu: 24.11.2020
  • Cena: 9 000 000 Kč
  • Kontakt: Dana Griněnková
  • E-mail: grinenkova.kaizen@gmail.com
  • Telefon: 608424393

RK Nevolat. Prodej bytu 2+kk, Rohanské nábřeží, Praha 8 Karlín bez provize. Interiér 77 m²+ sklep a parkovací stání , které patří bytu a je v ceně. Byt k prodeji je součástí rezidence River Diamond na břehu řeky Vltavy v širším centru Praha 8 - Karlín. Moderní byt se nachází ve 4. patře rezidence s 24hodinovou recepcí, výtahem, podzemními garážemi a soukromou zahradou s vodními prvky ve vnitrobloku. Byt je kompletně vybavený. Byt tvoří předsíň, světlý obývací pokoj s kuchyňským koutem, technická místnost (prádelna s úložným prostorem), koupelna s toaletou. Dále se nachází ložnice. Byt i dům jsou nadstandardně vybaveny, rezidence získala v r. 2007 titul Stavba roku. Kuchyňská linka je plně vybavena, například indukční varnou deskou, troubou, dále je velká lednice, digestoř, myčka. Bytu patří kryté parkovací stání a sklep. Pouze 200 metrů od rezidence je stanice metra linky B a tramvajová zastávka Křižíkova. Lokalita umožňuje zkombinovat moderní městský život s relaxací v zeleni, kterou poskytuje cyklostezka podél Vltavy, blízké golfové hřiště nebo park na vrchu Vítkov. Restaurace, bistra, obchody, kina, lékárny atp., vše v docházkové vzdálenosti. Místo v rozvíjející se a oblíbené čtvrti Karlín má skvělou dopravní dostupnost centra a jedinečnou polohu u Vltavy, kousek od romantického přívozu. Provize pro RK se neplatí. Kontakt + 420 776 722 744 (Viber, Whatsapp).

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Praha 8, prodej Praha 8, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Praha 8, byt Praha 8, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Praha 8 bez realitky, Praha 8, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Praha 8. Požadovaná cena nemovitosti je 9 000 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-2-kk-rohanske-nabrezi-praha-8-karlin-bez-provize-2.

Pro více informací kontaktujte Dana Griněnková (soukromý inzerent), e-mail: grinenkova.kaizen@gmail.com, telefon: 608424393. Inzerát byl aktualizován dne 24.11.2020.

Fotogalerie: Prodej bytu 2+kk, Rohanské nábřeží, Praha 8 Karlín bez provize. - prodej byt 77 m2 Praha 8

Prodej bytu 2+kk, Rohanské nábřeží, Praha 8 Karlín bez provize. 1 Prodej bytu 2+kk, Rohanské nábřeží, Praha 8 Karlín bez provize. 2 Prodej bytu 2+kk, Rohanské nábřeží, Praha 8 Karlín bez provize. 3 Prodej bytu 2+kk, Rohanské nábřeží, Praha 8 Karlín bez provize. 4 Prodej bytu 2+kk, Rohanské nábřeží, Praha 8 Karlín bez provize. 5 Prodej bytu 2+kk, Rohanské nábřeží, Praha 8 Karlín bez provize. 6 Prodej bytu 2+kk, Rohanské nábřeží, Praha 8 Karlín bez provize. 7 Prodej bytu 2+kk, Rohanské nábřeží, Praha 8 Karlín bez provize. 8 Prodej bytu 2+kk, Rohanské nábřeží, Praha 8 Karlín bez provize. 9