Prodej bytu 2+kk Soběslav - nabídka prodeje bytu 55 m2

Prodej bytu 2+kk Soběslav
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Vrchlického, Soběslav
  • Velikost: 2+kk, 55 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.06.2021
  • Cena: 1 790 000 Kč
  • Kontakt: Jana Medková
  • E-mail: jana.medkova@nextreality.cz
  • Telefon: 776587785

Soběslav je klidné město s veškerou občanskou vybaveností, kde pro Vás mám 1/2 rodinného domu s podílem 1/2 na pozemku zahrady, který byl postaven v 50. letech 20. století. K prodeji je jedna jeho část, která je s dispozicí 2+1 a podlahovou plochou 55 m2. V bytě proběhla kompletní rekonstrukce v roce 2016 a jedná se o novou vnitřní část bytu, elektroinstalaci, vodu, kanalizaci, podlahové elektrické topení, zateplení a plastová okna. V tomto roce byla také provedena revize elektriky. V bytě nalezneme prostor se vstupem do koupeny se sprchovým koutem a toaletou. Další místností je příjemně působící obývací pokoj spojený s kuchyňskou linkou a jídelním stolem. Poslední místností je prostorná ložnice. Celým bytem vede elektrické topení, které jistě oceníte zejména v chladnějších zimních dnech a zároveň zajišťuje celkové vytápení bytu. Na hranici pozemku je přiveden plyn. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Převažuje zde keramická dlažba. Dům je částečně podsklepen o velikosti přibližně 40 m2. Je zde také možnost využití i půdního prostoru. Konstrukce domu je cihlová a sklepní část je z kamene. K domu náleží poměrná část zahrady o velikosti 161 m2, celková plocha pozemku je 203 m2. Celkové náklady na energie do 3.000,-Kč/měsíc bez dalších investic. Pokud je tento byt přesně to co hledáte a rádi by jste ho viděli na vlastní oči, zavolejte a domluvte si semnou osobní prohlídku. Nemovitosti lze financovat prostřednictvím hypotečního úvěru. Nezávazně Vám připravíme nabídku možného financování. Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře!

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Soběslav, prodej Soběslav, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Soběslav, byt Soběslav, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Soběslav od realitky, Vrchlického Soběslav, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Soběslav. Požadovaná cena nemovitosti je 1 790 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-2-kk-sobeslav.

Pro více informací kontaktujte Jana Medková (makléř / RK), e-mail: jana.medkova@nextreality.cz, telefon: 776587785. Inzerát byl aktualizován dne 06.06.2021.

Fotogalerie: Prodej bytu 2+kk Soběslav - prodej byt 2+kk, 55 m2 Vrchlického Soběslav