Prodej bytu 2+kk – Višňová, Moravany - nabídka prodeje bytu 56 m2

Prodej bytu 2+kk – Višňová, Moravany
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Moravany
  • Velikost: 2+kk, 56 m2
  • Aktualizace inzerátu: 02.02.2023
  • Cena: 5 350 000 Kč
  • Kontakt: Martin Bradna
  • E-mail: martin.shop@email.cz
  • Telefon: 732162801

Zlevněno z 5,6 M na 5,35 M Kč, případně cenu nabídněte. Nabízíme k prodeji novostavbu bytu 2+kk v rezidenci Jabloňový sad v obci Moravany u Brna. K bytu náleží balkon, sklep a vlastní vyhrazené parkovací stání přímo pod balkonem, u vchodu. Byt se nachází ve 2.NP nízkoenergetického cihlového domu s výtahem, který byl kolaudovaný v roce 2016. Podlahová plocha bytu je 46 m2 a balkón 8 m2. Sklep se nachází v 1.PP. Orientace bytu je jihozápadní. Byt má vlastní kondenzační kotel se zásobníkem na teplou vodu. V bytě jsou plovoucí podlahy, vyjma koupelny a toalety, které mají dlažbu. Součástí kuchyňské linky je zabudovaná horkovzdušná a mikrovlnná trouba, digestoř, plynová varná deska a myčka na nádobí, lednička s mrazákem je samostatně stojící. Nyní je v jednání umístění fotovoltaických panelů na střechu bytového domu a s tím spojené budoucí nižší energetické náklady. Jedná se o velmi oblíbenou lokalitu pro bydlení, takže se byt velmi dobře hodí i jako investice na pronájem. V obci se nachází mateřská škola, základní škola, pošta i praktický a dětský lékař. Nejbližší nákupní centrum – OC Futurum je vzdálené pouze 500 m. V Rezidenci JS se nachází dětské hřiště a kousek od něj sezonní občerstvení. V současné době je byt zatížen hypotečním úvěrem, který bude vyplacen z kupní ceny.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Moravany, prodej Moravany, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Moravany, byt Moravany, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Moravany bez realitky, Moravany, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Moravany. Požadovaná cena nemovitosti je 5 350 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-2-kk-visnova-moravany.

Pro více informací kontaktujte Martin Bradna (soukromý inzerent), e-mail: martin.shop@email.cz, telefon: 732162801. Inzerát byl aktualizován dne 02.02.2023.

Fotogalerie: Prodej bytu 2+kk – Višňová, Moravany - prodej byt 2+kk, 56 m2 Moravany

Prodej bytu 2+kk – Višňová, Moravany 1 Prodej bytu 2+kk – Višňová, Moravany 2 Prodej bytu 2+kk – Višňová, Moravany 3 Prodej bytu 2+kk – Višňová, Moravany 4 Prodej bytu 2+kk – Višňová, Moravany 5 Prodej bytu 2+kk – Višňová, Moravany 6 Prodej bytu 2+kk – Višňová, Moravany 7 Prodej bytu 2+kk – Višňová, Moravany 8