Prodej bytu 2+kk - Zbýšov u Brna - nabídka prodeje bytu 52 m2

Prodej bytu 2+kk - Zbýšov u Brna
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Zbýšov
  • Velikost: 2+kk, 52 m2
  • Aktualizace inzerátu: 05.10.2021
  • Cena: 4 490 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Sedláček
  • E-mail: jir.sedlacek@gmail.com
  • Telefon: 603745560

Prodej bytu je bez realitky. Prosím aby realitní kanceláře a ani jiné společnosti zprostředkovávající prodeje nemovitostí nevolali! Respektujte mé rozhodnutí prodej uskutečnit samostatně! Nabízím moc pěkný cihlový byt, který se nachází v bytové domě ve městě Zbýšov - Čtvrť Padělky, okrese Brno - venkov. Byt o velikosti 52 m2 se nachází se v 1. NP, celkově má bytový dům 2 NP. Byt má velkou koupelnu, kuchyň s obývacím pokojem, chodbu a ložnici s velkou vestavěnou skříní (4 m). Součástí bytu jsou 2 sklepy o velikosti 5,36 m2, 3,36 m2 a zahrádka o rozloze cca 110 m2. Byt prošel nákladnou a zároveň kompletní rekonstrukcí v roce 2018. Bytový dům je zateplený a má plastová okna. Zahrada je formou dlouhodobého pronájmu městského pozemku. Jedná se o velmi klidnou část městečka se zástavbou bytových a rodinných domů. Okolí nabízí mnoho turistických možností. V městečku je MŠ Permoníček, ZŠ, praktický a dětský lékař, lékárna Levandule a pošta. Přímo v obci jsou potraviny COOP, Hruška a malé potraviny. Autobusy a vlaky jezdí do Brna o víkendu každou hodinu a ve všední dny i častěji. Autem cesta do Brna trvá 20 min. V případě zájmu mohu zaslat doplňující foto. Preferuji kontaktování emailem na jir.sedlacek@gmail.com z důvodu nedostupnosti na telefonu během dne.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Zbýšov, prodej Zbýšov, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Zbýšov, byt Zbýšov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Zbýšov bez realitky, Zbýšov, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Zbýšov. Požadovaná cena nemovitosti je 4 490 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-2-kk-zbysov-u-brna.

Pro více informací kontaktujte Jiří Sedláček (soukromý inzerent), e-mail: jir.sedlacek@gmail.com, telefon: 603745560. Inzerát byl aktualizován dne 05.10.2021.

Fotogalerie: Prodej bytu 2+kk - Zbýšov u Brna - prodej byt 2+kk, 52 m2 Zbýšov

Prodej bytu 2+kk - Zbýšov u Brna 1 Prodej bytu 2+kk - Zbýšov u Brna 2 Prodej bytu 2+kk - Zbýšov u Brna 3 Prodej bytu 2+kk - Zbýšov u Brna 4 Prodej bytu 2+kk - Zbýšov u Brna 5 Prodej bytu 2+kk - Zbýšov u Brna 6 Prodej bytu 2+kk - Zbýšov u Brna 7 Prodej bytu 2+kk - Zbýšov u Brna 8 Prodej bytu 2+kk - Zbýšov u Brna 9 Prodej bytu 2+kk - Zbýšov u Brna 10