Prodej bytu 4+kk - nabídka prodeje bytu 85 m2

Prodej bytu 4+kk
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Litomyšl
  • Velikost: 4+kk, 85 m2
  • Aktualizace inzerátu: 11.07.2019
  • Cena: 4 000 000 Kč
  • Kontakt: Vendulka Hýblová
  • E-mail: vendulka.hyblova@gmail.com
  • Telefon: 605182626

Nabízíme k prodeji komfortní zděný byt s lodžií v osobním vlastnictví ve čtyřpatrovém zděném bytovém domě. Byt se nachází samostatně ve 4. nadzemním podlaží, celková podlahová plocha je 85 m². Je světlý, slunný, s výhledem do volné krajiny, dispozičně netradičně řešený. Po vstupu do bytu se ocitneme v prostorné předsíni, s prostorem pro dvě vestavěné skříně a vstupy do ložnice, dětského pokoje, koupelny a obývacího pokoje s jídelnou. Obývací pokoj, jídelna a kuchyň tvoří otevřený prostor, kuchyň je částečně oddělena dvěma zděnými příčkami. Z obývacího pokoje je vstup na lodžii, kde je výhled do volné krajiny. Z kuchyně vedou dveře do malé pracovny s oknem. Koupelna je tvořena ze dvou částí, bidetem a zděnou příčkou oddělující toaletu, vanou, umyvadlem, prostorem pro pračku a nástěnným kombinovaným plynovým kotlem. Ze vstupní podesty do bytu je vstup do samostatné šatny umístěné nad schodišťovým prostorem. K bytu náleží tři samostatné zděné úložné sklepy. Před domem je společné parkoviště. Dům byl zkolaudován v roce 1987, byl vyměněn plynový kombinovaný kotel a okenní prvky s trojdílnými skly a sítěmi. Do bytu je zaveden internet. Výhodou bytu je umístění v klidné okrajové části města s pohledem do volné krajiny, a přesto je odtud skvělá dostupnost do centra.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Litomyšl, prodej Litomyšl, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Litomyšl, byt Litomyšl, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Litomyšl bez realitky, Litomyšl, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Litomyšl. Požadovaná cena nemovitosti je 4 000 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-4-kk.

Pro více informací kontaktujte Vendulka Hýblová (soukromý inzerent), e-mail: vendulka.hyblova@gmail.com, telefon: 605182626. Inzerát byl aktualizován dne 11.07.2019.

Fotogalerie: Prodej bytu 4+kk - prodej byt 4+kk, 85 m2 Litomyšl

Prodej bytu 4+kk 1 Prodej bytu 4+kk 2 Prodej bytu 4+kk 3 Prodej bytu 4+kk 4 Prodej bytu 4+kk 5 Prodej bytu 4+kk 6 Prodej bytu 4+kk 7 Prodej bytu 4+kk 8 Prodej bytu 4+kk 9 Prodej bytu 4+kk 10 Prodej bytu 4+kk 11 Prodej bytu 4+kk 12 Prodej bytu 4+kk 13