Prodej bytu 5+1 - nabídka prodeje bytu 876 m2

Prodej bytu 5+1
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Pardubice, okres Pardubice
  • Velikost: 4+1 a větší, 876 m2
  • Aktualizace inzerátu: 21.09.2022
  • Cena: 6 500 000 Kč
  • Kontakt: Marie Herinková
  • E-mail: marie.herinkova@tgx.cz
  • Telefon: +420792255990

Představujeme Vám jedinečný byt v domě po kompletní rekonstrukci v prestižní lokalitě pardubické Dubině. Dům se nachází klidné ulici, která svým obyvatelům poskytuje dostatečný klid a soukromí. Byt se nachází v posledním patře (7.patro). Dispozice je prakticky řešena jako 5+1 a nabízí dostatek prostoru. Ze vstupní chodby jsou přístupné dva samostatné pokoje, kuchyn ze které je vstup do ložnice a obývacího pokoje s lodžií, který je průchozí do místnosti, která je nyní využívána jako pracovna, kterou můžete zrušit a zvětšit si ložnici. Koupelna a WC jsou zvlášt. V bytě proběhla rekonstrukce koupelny a kuchyně před 15ti lety - zděné jádro, nové rozvody elektřiny a vody. Dům má dva vchody, z nichž jeden má také bezbarierový přístup. Dům disponuje výtahem. V bezprostřední blízkosti se nachází dvě mateřské školy a základní škola, několik středních a vysokých škol. V okolí najdete mnoho dětských hřišt, les, zážitkovou lesní školku, kousek se nachází lékárna, supermarkety, lékaři. Do centra města pěšky je zhruba 20 minut. Pardubice mají výhodnou polohu pro všechny, kteří cestují do Prahy, cesta vlakem trvá hodinu. Byt bude volný k nastěhování na jaře 2023. Ať si koupíte či pronajmete nemovitost, jsme připraveni Vám pomoci také s návrhem a realizací interiéru, a to včetně řešení klientských změn. Rádi Vám pomůžeme i s financováním - schůzka zdarma.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Pardubice, okres Pardubice, prodej Pardubice, okres Pardubice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Pardubice, okres Pardubice, byt Pardubice, okres Pardubice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Pardubice, okres Pardubice od realitky, Pardubice, okres Pardubice, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Pardubice, okres Pardubice. Požadovaná cena nemovitosti je 6 500 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-5-1.

Pro více informací kontaktujte Marie Herinková (makléř / RK), e-mail: marie.herinkova@tgx.cz, telefon: +420792255990. Inzerát byl aktualizován dne 21.09.2022.

Fotogalerie: Prodej bytu 5+1 - prodej byt 4+1 a větší, 876 m2 Pardubice, okres Pardubice

Prodej bytu 5+1 1 Prodej bytu 5+1 2 Prodej bytu 5+1 3 Prodej bytu 5+1 4 Prodej bytu 5+1 5 Prodej bytu 5+1 6