PRODEJ BYTU ATYPICKÉ -780 m2 -HORUŠÁNKY - nabídka prodeje domu 780 m2

PRODEJ BYTU ATYPICKÉ -780 m2 -HORUŠÁNKY
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: HOROUŠÁNKY, HOROUŠANY
  • Velikost: 4+1 a větší, 780 m2
  • Aktualizace inzerátu: 19.06.2021
  • Cena: 1 Kč
  • Kontakt: S G
  • E-mail: simona-23@centrum.cz
  • Telefon: -

PRODEJ RD-780 m2 -HORUŠÁNKY HLAVNÍ- HOROUŠANY . Na prodej rozestavený Multifunkční/bytový dům přímo na ul. Hlavní v žádané lokalitě u Klánovického Lesa, na hranice PH9 a Praha – Východ, mezí Úvaly a Jirny. Užitná plocha 770m2, pozemek 873m2, zastavená plocha 220m2. 4 podlažní budova - 1PP a 3NP, v projektu je výtah. Venkovní parkování pro 8 aut, vnitřní zahrada 510m2. Apartmány domu krásným výhledem do Klánovického lesu a svoji lokalitou poskytuji vynikající možnost k podnikání a bydlení zároveň. Před prodejnami (komerčním prostorem) zajištěno parkování pro 8 aut. Moderní atypická architektura, individuální projekt. Použité nadstandardní stavební materiály. Dům je luxusního vzhledu díky velkoformátovým hliníkovým okna, vysoké stropy a do detailů promyšlený interiér. Stavba je napojena na elektřinu, vodu a kanalizaci. Na pozemku je rovněž zaveden plyn. Rozestavenost a dokončené práce dle odhadu na 68% – hrubá stavba z vysoce tepelně odolných cihel GIMA*49 ) není potřeba venkovně zateplovat). Eco Passive Hliníkové okna, balkonové, terasové dveře, výlohy. Výlohy prodejen jsou s bezpečnostním sklem triplex+6mm energetické sklo s vysokou UV odolností. Dokončené rozvody vody a kanalizace, přípojky, elektřina částečně. Pro dokončení domu je možné využít současnou stavební firmu. Kolaudace dle provozoven. Lze i gastro, typu rychlého občerstvení, bistro, pizzerie, kavárna, cukrárna, pekárna, lahůdky... V obci výslovně chybí lékárna, kadeřnictví/salon krásy, prodejna potravin či prodej farmářského zboží. Ideálně taky na show-room, ateliér, realitní kancelář... V případě pronájmu komerčních prostoru v přízemí, očekávaný roční vynos cca 700.000Kč. V případě pronájmu celé budovy, navratnost 6-7% ročně. Veškerá dokumentace včetně podrobných foto záznamu je k dispozice. Stavba: Cihlová Stav objektu: Ve výstavbě Vlastnictví: Osobní Podlaží: 1. podlaží z celkem 3 Užitná plocha: 780 m2 Plocha podlahová: 780 m2 Rok kolaudace: 2016 Odpad: Veřejná kanalizace Energetická náročnost budovy:Třída B V PŘÍPADĚ ZÁJMU O INFORMACE A PROHLÍDKU PIŠTE A ZANECHTE PROSÍM TEl.KONTAKT

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům HOROUŠANY, prodej HOROUŠANY, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí HOROUŠANY, dům HOROUŠANY, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům HOROUŠANY bez realitky, HOROUŠÁNKY HOROUŠANY, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům HOROUŠANY. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-atypicke-780-m2-horusanky.

Pro více informací kontaktujte S G (soukromý inzerent), e-mail: simona-23@centrum.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 19.06.2021.

Fotogalerie: PRODEJ BYTU ATYPICKÉ -780 m2 -HORUŠÁNKY - prodej dům 4+1 a větší, 780 m2 HOROUŠÁNKY HOROUŠANY