Prodej bytu Nové Město nad Metují 3+KK balkon, sklep - nabídka prodeje bytu 72 m2

Prodej bytu Nové Město nad Metují 3+KK balkon, sklep
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Malecí, Nové Město nad Metují
  • Velikost: 3+kk, 72 m2
  • Aktualizace inzerátu: 21.06.2022
  • Cena: 3 800 000 Kč
  • Kontakt: Eliška Součková
  • E-mail: eliska@souckova.net
  • Telefon: 736667540

Byt v osobním vlastnictví se nachází v 5. patře domu - v přístavbě, která je cihlová, na rozdíl od původní části panelového domu. Díky tomu je byt výborně odhlučněn a nabízí dostatek soukromí vám i ostatním bytovým jednotkám. V celém domě jsou plastová okna a fasáda je zateplena. V roce 2019 zde proběhla kompletní rekonstrukce koupelny a byly položeny nové plovoucí podlahy. Dále v roce 2021-2022 byla kompletně zrenovována všechna střešní okna, která jsou osazena novými roletami. Po domluvě může zůstat byt vybaven: myčka, pračka, šatní skříň, rozkládací pohovka, jídelní sestava – byt by byl tedy ihned vhodný k nastěhování a užívání bez nutnosti jakýchkoliv investic. Po vstupu do bytu se nacházíte v chodbě, odkud se můžete vydat přímo do obývacího pokoje, kuchyně, koupelny (která je spojena s WC) nebo do samostatného pokoje. Obývací pokoj disponuje balkonem, který je dostatečně velký na pohodlné posezení a díky nejvyššímu patru je zde krásný výhled do krajiny. Okna v obývacím pokoji jsou vybavena vnitřními i vnějšími žaluziemi. Z obývacího pokoje se dostanete do patra, kde se nachází podkrovní, ale prostorný pokoj, který má navíc úložné prostory, které nezasahují do obytné části. Byt je vhodný pro aktivní rodinu/jednotlivce, vzhledem k tomu, že v domě není výtah. Veškeré informace vám rádi sdělíme na požádání. Právní servis zajištěn a hradí jej prodejce. RK NEVOLAT, NEPSAT! Na zprávu vám nebude odepsáno a telefonní číslo bude zablokováno.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Nové Město nad Metují, prodej Nové Město nad Metují, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Nové Město nad Metují, byt Nové Město nad Metují, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Nové Město nad Metují bez realitky, Malecí Nové Město nad Metují, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Nové Město nad Metují. Požadovaná cena nemovitosti je 3 800 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-nove-mesto-nad-metuji-3-kk-balkon-sklep.

Pro více informací kontaktujte Eliška Součková (soukromý inzerent), e-mail: eliska@souckova.net, telefon: 736667540. Inzerát byl aktualizován dne 21.06.2022.

Fotogalerie: Prodej bytu Nové Město nad Metují 3+KK balkon, sklep - prodej byt 3+kk, 72 m2 Malecí Nové Město nad Metují

Prodej bytu Nové Město nad Metují 3+KK balkon, sklep 1 Prodej bytu Nové Město nad Metují 3+KK balkon, sklep 2 Prodej bytu Nové Město nad Metují 3+KK balkon, sklep 3 Prodej bytu Nové Město nad Metují 3+KK balkon, sklep 4