PRODEJ BYTU OSTRAVA - nabídka prodeje bytu 40 m2

PRODEJ BYTU OSTRAVA
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Šeříkova, Ostrava
  • Velikost: 1+1, 40 m2
  • Aktualizace inzerátu: 24.02.2022
  • Cena: 2 750 000 Kč
  • Kontakt: R B
  • E-mail: bigosradoslav@gmail.com
  • Telefon: 777332737

Prodám jedinečný světlý byt 1+1 v osobním vlastnictví o výměře 40 m2. Tento byt se nachází ve vyhledávané a výjimečně klidné́ lokalitě̌ Ostrava-Výškovice, ve velmi dobře udržovaném a fungujícím domě ve 4. nadzemním podlaží. Byt je zbaven panelového jádra a prošel v současné době žádanou přípravou v tzv. stylu shell and core. Je tedy připraven k zařízení a dispozici dle přání budoucího majitele. Byt je situován na jihovýchodní stranu, je tedy krásně prosvětlený. Další předností je, že k bytu náleží také sklep. V domě se navíc nachází výtah. Jedinečným pozitivem umístění domu je možnost parkování na parkovišti přímo před domem. Bohatě zelené plochy v této lokalitě vybízejí k odpočinku a také i ke sportování. V blízkosti domu najdeme veškerou občanskou vybavenost od tramvajové zastávky, přes hřiště, bankomaty, lékaře, polikliniku, restaurace, kavárny a kino, nákupní centrum. Lokalita splňuje současný trend komunitní odpovědnosti udržitelného rozvoje v rámci třídění odpadu, včetně kontejneru na elektroniku, oleje a tuky apod. V pěší vzdálenosti 15 minut od domu se nachází vstup do nádherné chráněné krajinné oblasti Polanského lesa, Polanské nivy. Tato lokalita je přes celý rok vhodná pro procházky nejen s pejskem, ale i k rodinným výletům pěšky a na kole. Byt je vhodný jako startovací byt pro mladé páry, nebo jako investiční příležitost pro pronájem v žádané lokalitě. Při rychlém jednaní́ je možné sjednat slevu.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Ostrava, prodej Ostrava, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Ostrava, byt Ostrava, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Ostrava bez realitky, Šeříkova Ostrava, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Ostrava. Požadovaná cena nemovitosti je 2 750 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-ostrava.

Pro více informací kontaktujte R B (soukromý inzerent), e-mail: bigosradoslav@gmail.com, telefon: 777332737. Inzerát byl aktualizován dne 24.02.2022.

Fotogalerie: PRODEJ BYTU OSTRAVA - prodej byt 1+1, 40 m2 Šeříkova Ostrava

PRODEJ BYTU OSTRAVA 1 PRODEJ BYTU OSTRAVA 2 PRODEJ BYTU OSTRAVA 3 PRODEJ BYTU OSTRAVA 4 PRODEJ BYTU OSTRAVA 5 PRODEJ BYTU OSTRAVA 6 PRODEJ BYTU OSTRAVA 7 PRODEJ BYTU OSTRAVA 8 PRODEJ BYTU OSTRAVA 9 PRODEJ BYTU OSTRAVA 10 PRODEJ BYTU OSTRAVA 11 PRODEJ BYTU OSTRAVA 12 PRODEJ BYTU OSTRAVA 13 PRODEJ BYTU OSTRAVA 14