Prodej bytu po rekonstrukci s krásnou zahradou v Plzni, příp. výměna za RD - nabídka prodeje bytu 50 m2

Prodej bytu po rekonstrukci s krásnou zahradou v Plzni, příp. výměna za RD
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Politických vězňů 1396/42, Plzeň
  • Velikost: 50 m2
  • Aktualizace inzerátu: 13.12.2018
  • Cena: 4 200 000 Kč
  • Kontakt: Tomáš Täuber
  • E-mail: tauber@xxiv.cz
  • Telefon: 602663574

Přímý majitel nabízí k prodeji byt 2KK o velikosti 50 m2 ve 2NP prvorepublikového domu po kompletní rekonstrukci 2017 včetně zateplení. Nemovitost se nachází na lukrativním místě v blízkosti Borského parku a rozsáhlé občanské vybavenosti. V bytě jsou nové rozvody vody, plynu, elektřiny a vytápění včetně topných těles. Nový kondenzační plynový kotel Vaillant pro vytápění bytu a ohřev teplé užitkové vody. V pokojích jsou dřevěné podlahy po renovaci, opatřeny kvalitním tvrdým voskovým olejem. Na chodbě, v komoře a koupelně s WC je nová dlažba. Dveře a zárubně jsou původní historické po renovaci. Okna nová plastová. Nové dřevěné parapety a práhy. Vše provedeno při celkové rekonstrukci 2013. K bytu náleží velký zděný sklep se samostatnou elektřinou a vodou pro zahradu. Pozemek o výměře 333 m2 je v soukromém vlastnictví výhradně k bytu. Na pozemku je vybudován prostorný altán, který zajišťuje dostatek soukromí. Zahrada je kolem něj systematicky osázena vzrostlou vegetací, která nabízí prostor pro relaxaci i sklizeň (ovocné a okrasné stromy, bambusy, keře, bylinky, skalka..). Cena: 4 200 000 Kč Možnost výměny za rodinný dům s doplatkem ideálně v Plzni, příp. v obci s občanskou vybaveností (min. školka, škola, dětský lékař).

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Plzeň, prodej Plzeň, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Plzeň, byt Plzeň, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Plzeň bez realitky, Politických vězňů 1396/42 Plzeň, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Plzeň. Požadovaná cena nemovitosti je 4 200 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-po-rekonstrukci-s-krasnou-zahradou-v-plzni-prip-vymena-za-rd.

Pro více informací kontaktujte Tomáš Täuber (soukromý inzerent), e-mail: tauber@xxiv.cz, telefon: 602663574. Inzerát byl aktualizován dne 13.12.2018.

Fotogalerie: Prodej bytu po rekonstrukci s krásnou zahradou v Plzni, příp. výměna za RD - prodej byt 50 m2 Politických vězňů 1396/42 Plzeň

Prodej bytu po rekonstrukci s krásnou zahradou v Plzni, příp. výměna za RD 1 Prodej bytu po rekonstrukci s krásnou zahradou v Plzni, příp. výměna za RD 2 Prodej bytu po rekonstrukci s krásnou zahradou v Plzni, příp. výměna za RD 3 Prodej bytu po rekonstrukci s krásnou zahradou v Plzni, příp. výměna za RD 4 Prodej bytu po rekonstrukci s krásnou zahradou v Plzni, příp. výměna za RD 5 Prodej bytu po rekonstrukci s krásnou zahradou v Plzni, příp. výměna za RD 6 Prodej bytu po rekonstrukci s krásnou zahradou v Plzni, příp. výměna za RD 7 Prodej bytu po rekonstrukci s krásnou zahradou v Plzni, příp. výměna za RD 8 Prodej bytu po rekonstrukci s krásnou zahradou v Plzni, příp. výměna za RD 9 Prodej bytu po rekonstrukci s krásnou zahradou v Plzni, příp. výměna za RD 10 Prodej bytu po rekonstrukci s krásnou zahradou v Plzni, příp. výměna za RD 11 Prodej bytu po rekonstrukci s krásnou zahradou v Plzni, příp. výměna za RD 12 Prodej bytu po rekonstrukci s krásnou zahradou v Plzni, příp. výměna za RD 13 Prodej bytu po rekonstrukci s krásnou zahradou v Plzni, příp. výměna za RD 14 Prodej bytu po rekonstrukci s krásnou zahradou v Plzni, příp. výměna za RD 15