Prodej bytu v dosahu Prahy - nabídka prodeje bytu 85 m2

Prodej bytu v dosahu Prahy
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Milovice
  • Velikost: 3+1, 85 m2
  • Aktualizace inzerátu: 17.06.2018
  • Cena: 2 690 000 Kč
  • Kontakt: Jimi1 Jimi1
  • E-mail: za.plotem@email.cz
  • Telefon: 773248002

Jsem přímý majitel a prodám moderní zrekonstruovaný byt 3+1 s užitnou plochou 85 m² v klidné a žádané části Milovic – Balonka. K bytu náleží půda - možná půdní vestavba, dvě sklepní kóje, kolárna a sušárna. Možnost využití zahrady s venkovním posezením, parkování je přímo před domem. Dispozice bytu: vstupní chodba, prostorný obývací pokoj, ložnice, kuchyň, neprůchozí dětský pokoj, chodba vedoucí k samostatné toaletě a koupelně s oddělenou technickou místností. Zavírání pokojů posuvnými dveřmi s obložkami. Podlahy plovoucí, v koupelně dlažba, v kuchyni a na toaletě kamínková podlaha z mramoru. Vytápění ústřední – krbovými kamny na pelety, včetně ovládaní s rozvodem do všech radiátorů. Možnost napojení se na plyn, případně elektrokotel. Na ohřev vody bojler. V bytě je zaveden vysokorychlostní internet a 2 x SAT. Výhodou bytu jsou velmi nízké náklady na bydlení – měsíční zálohy činí cca 2800 Kč. Veškerá občanská vybavenost v místě – MŠ, ZŠ, večerka, lékař, dětské hřiště, Skiarena Milovice, zábavný Park Mirakulum (1,5 km), nákupní zóna a mnoho dalšího. Výborná dopravní dostupnost – vlakové nádraží cca 400 m s pohodlným spojením v krátkých půlhodinových intervalech směr Praha a Kolín, bus u domu i před vlakovým nádražím, dále je v blízkosti nájezd na dálnici směr Praha Černý Most dojezd 30 min., směr Mladá Boleslav dojezd 20 min. Po dohodě možná prohlídka. Mám ověřeno, že lze bezproblémové hypoteční financování u České spořitelny a.s. RK-Vůbec se nepokoušejte volat, psát a podobně.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Milovice, prodej Milovice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Milovice, byt Milovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Milovice bez realitky, Milovice, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Milovice. Požadovaná cena nemovitosti je 2 690 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-v-dosahu-prahy.

Pro více informací kontaktujte Jimi1 Jimi1 (soukromý inzerent), e-mail: za.plotem@email.cz, telefon: 773248002. Inzerát byl aktualizován dne 17.06.2018.

Fotogalerie: Prodej bytu v dosahu Prahy - prodej byt 3+1, 85 m2 Milovice

Prodej bytu v dosahu Prahy 1 Prodej bytu v dosahu Prahy 2

Umístění na mapě: Prodej bytu v dosahu Prahy - prodej byt 3+1, 85 m2 Milovice