Prodej bytu v Kutné Hoře nedaleko Kostnice - nabídka prodeje bytu 76 m2

Prodej bytu v Kutné Hoře nedaleko Kostnice
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Havlíčkova 90, Kutná Hora 3
  • Velikost: 76 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.09.2022
  • Cena: 5 590 000 Kč
  • Kontakt: Jana Drtinová
  • E-mail: jdrtinova@seznam.cz
  • Telefon: 606551022

Prodám byt 3+1 (74 m2) ve starém domě o 4 bytech situovaný na východ, jih a západ pouze koupelna a WC. Byt je po celkové rekonstrukci včetně elektřiny, nových podlah, SDK podhledů, plastových oken (trojskla) včetně předokenních rolet, sítí do oken a klimatizace. K bytu náleží velký dřevník a podíly na domě - dvorek, chodby, sklep a velká půda nad celým domem (více než 100 m2). Dům se nachází v zástavbě rodinných domů pod Kaňkem v klidné části Sedlec. Občanská vybavenost do 500 m od bytu: pošta, masna, drogerie, potraviny, kde je autobusová zastávka a dále zastávka vlaku směr Kutná Hora - město, Zbraslavice, Zruč nad Sázavou. V blízkosti se dále nachází Albert, Kaufland, čerpací stanice, hlavní nádraží je vzdálené 1,5 km. V případě zájmu o větší byt je ještě možnost odkoupení sousedního bytu, který má pouze nová plastová okna s předokenními roletami, jinak je neobyvatelný a připravený k rekonstrukci. K tomuto bytu také náleží sousední dřevník a podíly na domě. Při propojení obou bytů vznikne užitná plocha 117 m2.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Kutná Hora 3, prodej Kutná Hora 3, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Kutná Hora 3, byt Kutná Hora 3, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Kutná Hora 3 bez realitky, Havlíčkova 90 Kutná Hora 3, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Kutná Hora 3. Požadovaná cena nemovitosti je 5 590 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-v-kutne-hore-nedaleko-kostnice.

Pro více informací kontaktujte Jana Drtinová (soukromý inzerent), e-mail: jdrtinova@seznam.cz, telefon: 606551022. Inzerát byl aktualizován dne 06.09.2022.

Fotogalerie: Prodej bytu v Kutné Hoře nedaleko Kostnice - prodej byt 76 m2 Havlíčkova 90 Kutná Hora 3