Prodej bytu v osobním vlastnictví 1:1 Obrnice, makléři nereagujte prosím - nabídka prodeje bytu 40 m2

Prodej bytu v osobním vlastnictví 1:1 Obrnice, makléři nereagujte prosím
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Obrnice
 • Velikost: 1+1, 40 m2
 • Aktualizace inzerátu: 11.10.2023
 • Cena: 505 000 Kč
 • Kontakt: Dušan Sivák
 • E-mail: dusasiva@seznam.cz
 • Telefon: Sivák

Prosím volejte jen vy,kteří máte zájem o investici, nebo scháníte levné bydlení. Inzerát píši jen pro přímé kupce,které tímto zdravím. Mám kamaráda makléře,dalšího makléře nepotřebuji.Mm Reality M.Choura ,Sever Grimová, už mnohokrát jsem vám napsal,i řekl,že nechci vaše služby. .Dispozice 1:1 Obrnice v osobním vlastnictví udržovaný vchod, byt je v pěkném stavu .Náklady na bydlení pro jednu osobu,TV poplatky,energie,fond oprav,teplo teplá voda,jsou 4200kč. Ve vchodě bydlí i správce domu. O dům se stará dobře. Je zde nově opravený zděný vchod,nové vchodové dveře ,schránky a zvonky. Mohu vám zanechat nafocené vybavení.Parkování je na proti domu.Na svůj vůz vidíte z okna. Vchod bude postupně celý opravený,linoleum na schodech,býmalba. Bytová jednotka se nachází ve druhém patře třípatrového domu. Výtah není. Má balkón a špajz. Dělala se zděná koupelna,nové štuky,nové rozvody elektřiny i vody,plyn v obci není. Kuchyňská linka také zůstává. V obci je lékař,Pošta,potraviny,řeznictví, škola,školka. Velké hřiště,posilovna,sportovní hala. Oplocený areál kde je plac na nohejbal a tenis. Nedaleko jsou také prolejzačky,houpačky,venkovní posilovací stroje. Obec má kulturní dům,hasičárnu a je zde veškerá občanská vybavenost. Z balkonu je hezký výhled. Cena je 515000kč.Po zaplacení je okamžitě k nastěhování.Prohlídka je možná každý den.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Obrnice, prodej Obrnice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Obrnice, byt Obrnice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Obrnice bez realitky, Obrnice, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Obrnice. Požadovaná cena nemovitosti je 505 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-v-osobnim-vlastnictvi-1-1-obrnice-makleri-nereagujte-prosim.

Pro více informací kontaktujte Dušan Sivák (soukromý inzerent), e-mail: dusasiva@seznam.cz, telefon: Sivák . Inzerát byl aktualizován dne 11.10.2023.

Fotogalerie: Prodej bytu v osobním vlastnictví 1:1 Obrnice, makléři nereagujte prosím - prodej byt 1+1, 40 m2 Obrnice

Prodej bytu v osobním vlastnictví 1:1 Obrnice, makléři nereagujte prosím 1 Prodej bytu v osobním vlastnictví 1:1 Obrnice, makléři nereagujte prosím 2 Prodej bytu v osobním vlastnictví 1:1 Obrnice, makléři nereagujte prosím 3 Prodej bytu v osobním vlastnictví 1:1 Obrnice, makléři nereagujte prosím 4 Prodej bytu v osobním vlastnictví 1:1 Obrnice, makléři nereagujte prosím 5 Prodej bytu v osobním vlastnictví 1:1 Obrnice, makléři nereagujte prosím 6 Prodej bytu v osobním vlastnictví 1:1 Obrnice, makléři nereagujte prosím 7