Prodej bytu v OV 2+1/B v ulici Staroměstská v ČB - nabídka prodeje bytu 59 m2

Prodej bytu v OV 2+1/B v ulici Staroměstská v ČB
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Staroměstská, české budějovice
  • Velikost: 2+1, 59 m2
  • Aktualizace inzerátu: 29.05.2018
  • Cena: 2 259 000 Kč
  • Kontakt: Valachová reality
  • E-mail: valachova.reality@seznam.cz
  • Telefon: -

Nabízíme k prodeji byt v OV o vel. 2+1 s balkónem a rozloze cca 59m2 v ulici Staroměstská v Č.Budějovicích. Byt se nachází ve 2.patře 4.patrového panelového domu s výtahem. Dům má plastová okna, nový výtah, stoupačky v plastu. Samotný byt je orientovaný na V a Z, má obložené umakartové jádro, komoru, v koupelně dlažba, v ostatních místnostech PVC + koberec. V koupelně sprchový kout, umyvadlo, WC. V bytě zůstává původní kuch.linka, lednice s mrazákem, obývací stěna, sedací souprava, skříně, komody atd. Možnost připojení k internetu. Fond oprav činí cca 1.800Kč měsíčně. K bytu náleží sklepní kóje, společná kolárna. V okolí veškerá občanská vybavenost (škola, školka, MHD, nákupní centrum, lékárna, restaurace atd.). Jedná se o žádanou lokalitu na Pražském předměstí. Volný ihned. Energetický štítek PENB třída C. Cena včetně provize RK a právních služeb. Kupující platí 4% daň z nabytí nemovitých věcí.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt české budějovice, prodej české budějovice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí české budějovice, byt české budějovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt české budějovice od realitky, Staroměstská české budějovice, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt české budějovice. Požadovaná cena nemovitosti je 2 259 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-v-ov-2-1-b-v-ulici-staromestska-v-cb.

Pro více informací kontaktujte Valachová reality (makléř / RK), e-mail: valachova.reality@seznam.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 29.05.2018.

Fotogalerie: Prodej bytu v OV 2+1/B v ulici Staroměstská v ČB - prodej byt 2+1, 59 m2 Staroměstská české budějovice

Prodej bytu v OV 2+1/B v ulici Staroměstská v ČB 1 Prodej bytu v OV 2+1/B v ulici Staroměstská v ČB 2 Prodej bytu v OV 2+1/B v ulici Staroměstská v ČB 3 Prodej bytu v OV 2+1/B v ulici Staroměstská v ČB 4 Prodej bytu v OV 2+1/B v ulici Staroměstská v ČB 5 Prodej bytu v OV 2+1/B v ulici Staroměstská v ČB 6 Prodej bytu v OV 2+1/B v ulici Staroměstská v ČB 7 Prodej bytu v OV 2+1/B v ulici Staroměstská v ČB 8 Prodej bytu v OV 2+1/B v ulici Staroměstská v ČB 9 Prodej bytu v OV 2+1/B v ulici Staroměstská v ČB 10 Prodej bytu v OV 2+1/B v ulici Staroměstská v ČB 11

Umístění na mapě: Prodej bytu v OV 2+1/B v ulici Staroměstská v ČB - prodej byt 2+1, 59 m2 Staroměstská české budějovice