prodej bytu v Plzni - nabídka prodeje bytu 59 m2

prodej bytu v Plzni
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Lábkova, Plzeň
  • Velikost: 2+1, 59 m2
  • Aktualizace inzerátu: 16.05.2022
  • Cena: 3 999 999 Kč
  • Kontakt: Natalie Tabas
  • E-mail: tabas666@seznam.cz
  • Telefon: 776439872

V exkluzivním zastoupeni majitelů Vám nabízím k prodeji vyjímečnou nemovitost, která se nachází v Lábkově ulici na Skvrňanech v 9. NP revitalizovaného panelového domu. Mimo příjemně prostorného bytu vás jistě potěší i další přednosti, o kterých si můžete přečíst nebo si je rovnou prohlédnout. Z prostorné chodby vpravo najdete vchod do koupelny s toaletou, nalevo se nám již otevře příjemný pohled do samostatného obývacího pokoje, pak do kuchyně, která je vybavena kuchyňskou linkou včetně spotřebičů a jídelním stolem u okna. Dále z kuchyně se dostaneme do ložnice a nakonec do další místností, kterou můžete využít jako pracovnu nebo komoru. Nemovitost se muže prodávat zcela vybavená nábytkem sladěným s podlahami a se všemi novými spotřebiči, které můžete vidět na fotografii, podle domluvy obou stran. Byt najdete na velmi pohodovém místě na Skvrňanech, v domě s milými sousedy. V okolí je veškerá občanská vybavenost, MŠ, ZŠ, obchod, lékařská péče, restaurace, zároveň množství zeleně, dětských hřišť, nedaleko je zastávka MHD, zde vždy najdete parkovací místo. K bytu náleží vlastní sklep. Majitel si vyhrazuje právo výběru nejvýhodnější nabídky. Takto může vypadat váš nový domov bez kompromisů a nutnosti jakékoliv další investice. Co pro to udělat? Zavolejte mi a domluvte si prohlídku tohoto bytu, který vás určitě nadchne. Budu se na vás těšit.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Plzeň, prodej Plzeň, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Plzeň, byt Plzeň, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Plzeň od realitky, Lábkova Plzeň, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Plzeň. Požadovaná cena nemovitosti je 3 999 999 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-v-plzni-2.

Pro více informací kontaktujte Natalie Tabas (makléř / RK), e-mail: tabas666@seznam.cz, telefon: 776439872. Inzerát byl aktualizován dne 16.05.2022.

Fotogalerie: prodej bytu v Plzni - prodej byt 2+1, 59 m2 Lábkova Plzeň

prodej bytu v Plzni 1 prodej bytu v Plzni 2 prodej bytu v Plzni 3 prodej bytu v Plzni 4 prodej bytu v Plzni 5 prodej bytu v Plzni 6 prodej bytu v Plzni 7