PRODEJ - BÝVALÝ HOSTINEC POD ZELENÝM HÁJEM/CHALUPA, ZLEŠICE - nabídka prodeje domu 3650 m2

PRODEJ - BÝVALÝ HOSTINEC POD ZELENÝM HÁJEM/CHALUPA, ZLEŠICE
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Zlešice 12, Malenice
  • Velikost: 4+1 a větší, 3650 m2
  • Aktualizace inzerátu: 07.01.2022
  • Cena: 3 650 000 Kč
  • Kontakt: Veronika Kožená
  • E-mail: kozena.veronika@gmail.com
  • Telefon: +420734422115

Dobrý den, prodám bývalý Hostinec Pod Zeleným hájem/chalupu/dům s velkou kamennou stodolou a garáží ve Zlešicích, okres Strakonice. Nemovitost je spjatá s Orchestrionem, který nedílně patří k její historii. V odkaze naleznete bližší informace: https://www.ceskatelevize.cz/porady/1126666764-toulava-kamera/217562221500025/ >>OD 5 MIN A 46 SEC https://www.youtube.com/watch?v=Rq2_UPW6lWg https://www.youtube.com/watch?v=WqeD71cOj_M. Velká nemovitost může sloužit k trvalému bydlení, podnikání či kombinaci obou variant. Objekt se nachází na hlavním tahu, Praha – Strážný (hraniční přechod). Okolí Zlešic si oblíbilo několik známých osobností, které žijí v bezprostřední blízkosti: Zdeněk Troška, Štěpán Benoi, rodina Jiráskovi, a další... Podsklepený dům s garáží a stodolou tvoří jednotný celek s uzavřeným dvorem. V objektu byla započatá celková rekonstrukce. V současné době jsou zhotoveny nové rozvody vody a odpadu, komín, trámy, stropy, přívod pitné vody pod lesem+řád, topení a radiátory. Nová plastová protihluková okna. Na polovině domu je nová elektroinstalace a renovace betonových podlah. Ve druhé polovině domu jsou vybourány příčky a stropy. Vznikl zde otevřený prostor, který vybízí ke vzniku světlého vzdušného bydlení. Prostorná dispozice s možností dalších úprav. Nemovitost je suchá a podsklepená. V suterénu domu je chodba a 7 místností. V přízemí je chodba, koupelna s WC, WC, kuchyň, prostorný obývací pokoj a další 2 ložnice. V podkroví je možné vybudovat pokoje, popřípadě může sloužit, jako úložný prostor. Vytápění je kotlem na tuhá paliva. Elektřina 220/380 V. Odpad do kanalizace hlavní řád, čistička - Malenice. Voda je obecní i vlastní studna. Nedaleká Šumava i místní okolí nabízí cykloturistiku, lyžování, přírodní památky, houbaření, koupání atd. Veškerá občanská vybavenost v nedalekých Malenicích 2 km, ve Volyni 5 km nebo ve Čkyni 5 km. Veškeré informace ráda zodpovím po telefonu, popřípadě na osobní prohlídce nemovitosti. Energetická náročnost budovy: G Mimořádně nehospodárná V případě zájmu, mohu zaslat více fotografií.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Malenice, prodej Malenice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Malenice, dům Malenice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Malenice bez realitky, Zlešice 12 Malenice, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Malenice. Požadovaná cena nemovitosti je 3 650 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-byvaly-hostinec-pod-zelenym-hajem-chalupa-zlesice.

Pro více informací kontaktujte Veronika Kožená (soukromý inzerent), e-mail: kozena.veronika@gmail.com, telefon: +420734422115. Inzerát byl aktualizován dne 07.01.2022.

Fotogalerie: PRODEJ - BÝVALÝ HOSTINEC POD ZELENÝM HÁJEM/CHALUPA, ZLEŠICE - prodej dům 4+1 a větší, 3650 m2 Zlešice 12 Malenice

PRODEJ - BÝVALÝ HOSTINEC POD ZELENÝM HÁJEM/CHALUPA, ZLEŠICE 1 PRODEJ - BÝVALÝ HOSTINEC POD ZELENÝM HÁJEM/CHALUPA, ZLEŠICE 2 PRODEJ - BÝVALÝ HOSTINEC POD ZELENÝM HÁJEM/CHALUPA, ZLEŠICE 3 PRODEJ - BÝVALÝ HOSTINEC POD ZELENÝM HÁJEM/CHALUPA, ZLEŠICE 4 PRODEJ - BÝVALÝ HOSTINEC POD ZELENÝM HÁJEM/CHALUPA, ZLEŠICE 5 PRODEJ - BÝVALÝ HOSTINEC POD ZELENÝM HÁJEM/CHALUPA, ZLEŠICE 6 PRODEJ - BÝVALÝ HOSTINEC POD ZELENÝM HÁJEM/CHALUPA, ZLEŠICE 7 PRODEJ - BÝVALÝ HOSTINEC POD ZELENÝM HÁJEM/CHALUPA, ZLEŠICE 8 PRODEJ - BÝVALÝ HOSTINEC POD ZELENÝM HÁJEM/CHALUPA, ZLEŠICE 9 PRODEJ - BÝVALÝ HOSTINEC POD ZELENÝM HÁJEM/CHALUPA, ZLEŠICE 10 PRODEJ - BÝVALÝ HOSTINEC POD ZELENÝM HÁJEM/CHALUPA, ZLEŠICE 11 PRODEJ - BÝVALÝ HOSTINEC POD ZELENÝM HÁJEM/CHALUPA, ZLEŠICE 12 PRODEJ - BÝVALÝ HOSTINEC POD ZELENÝM HÁJEM/CHALUPA, ZLEŠICE 13 PRODEJ - BÝVALÝ HOSTINEC POD ZELENÝM HÁJEM/CHALUPA, ZLEŠICE 14 PRODEJ - BÝVALÝ HOSTINEC POD ZELENÝM HÁJEM/CHALUPA, ZLEŠICE 15 PRODEJ - BÝVALÝ HOSTINEC POD ZELENÝM HÁJEM/CHALUPA, ZLEŠICE 16 PRODEJ - BÝVALÝ HOSTINEC POD ZELENÝM HÁJEM/CHALUPA, ZLEŠICE 17