Prodej chalupy, 120m2, Sloveč - Střihov - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 5992 m2

Prodej chalupy, 120m2, Sloveč - Střihov
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Sloveč-Střihov
  • Velikost: 5992 m2
  • Aktualizace inzerátu: 20.04.2021
  • Cena: 5 999 000 Kč
  • Kontakt: Karel Reality
  • E-mail: km.reality@wo.cz
  • Telefon: 604488729

Ve výhradním zastoupení majitele si vám dovolujeme představit na prodej krásnou chalupu starou více jak 100 let, momentálně po rekonstrukci, ihned k užívání. Chalupa je ve Střihově u Sloveče, okres Nymburk. Může být využívána k rekreaci nebo k trvalému bydlení. Užitná plocha domu je cca 120m2, celý pozemek pak má 599 m2. Útulný interiér ve dřevě s originálním krbem je proveden za použití velmi kvalitních a vkusných materiálů, vybaven nábytkem, který je součástí prodeje. Velkou výhodou této chalupy je, že se do ní ihned zamilujete. Přízemí objektu tvoří předsíň, z které se vchází do krásné kuchyně, která je vyrobena na míru z dřevěných trámů, koupelna se sprchovým koutem je obložena kamenem, a dále samostatné wc. V předsíni je krb, který vytápí i horní patro atypickým komínem. Dále je v přízemí obývací pokoj, který je průchozí a spojuje přízemí s otevřeným velkým podkrovím. Podkroví je celé otevřené, ale lze udělat jednotlivé místnosti pro pohodlné soukromí. Chalupa má odpad řešen novým septikem, voda je z kopané studny, zároveň je zde možnost se připojit na obecní vodovod. Vytápění a ohřev vody zajišťuje nový elektrický kotel. Na podlaze je v celém domě smrková podlaha a na stropě jsou přiznané původní trámy. V rámci rekonstrukce bylo zdivo podřezáno a vložena nová hydroizolace. Střecha je značky Bramac a byla nedávno přeložena. Okna jsou dřevěná. Fasáda je zatím nedokončena. V rohu zahrady za chalupou je vybudované krásné jezírko, které je odděleno od jiné zahrady ztraceným bedněním, které poskytne soukromí k relaxaci v další části zbylého stavení. Stodola je z jedné strany otevřena a tak trochu připravena k letní kuchyni s výhledem na jezírko. V horní části stodoly, tedy na půdě, je otevřený úložný prostor. Z boku stodoly je vchod do velké kůlny, která slouží také jako úložný prostor na nářadí a kola. Zahradu kolem chalupy si spolu s plotem může nový majitel upravit dle vlastních představ. Orientace celého pozemku je na severozápad, tedy sluníčko je pro milovníky tepla na jedničku. Střihov je malinká malebná vesnička, která slouží převážně k rekreaci. Chalupa je ve slepé ulici, kudy denně projede pár aut a je zde naprostý klid. Vesnice je vzdálená od Nymburku 27km, kde najdete veškeré služby a obchody. Praha je vzdálená autem 75km. Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k tomu, že štítek PENB je teprve ve fázi zpracování. Těšíme se na Vás na prohlídce.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Sloveč-Střihov, prodej Sloveč-Střihov, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Sloveč-Střihov, rekreační Sloveč-Střihov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Sloveč-Střihov od realitky, Sloveč-Střihov, rekreační od makléře nebo RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Sloveč-Střihov. Požadovaná cena nemovitosti je 5 999 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-chalupy-120m2-slovec-strihov.

Pro více informací kontaktujte Karel Reality (makléř / RK), e-mail: km.reality@wo.cz, telefon: 604488729. Inzerát byl aktualizován dne 20.04.2021.

Fotogalerie: Prodej chalupy, 120m2, Sloveč - Střihov - prodej rekreační 5992 m2 Sloveč-Střihov

Prodej chalupy, 120m2, Sloveč - Střihov 1 Prodej chalupy, 120m2, Sloveč - Střihov 2 Prodej chalupy, 120m2, Sloveč - Střihov 3 Prodej chalupy, 120m2, Sloveč - Střihov 4 Prodej chalupy, 120m2, Sloveč - Střihov 5 Prodej chalupy, 120m2, Sloveč - Střihov 6 Prodej chalupy, 120m2, Sloveč - Střihov 7 Prodej chalupy, 120m2, Sloveč - Střihov 8 Prodej chalupy, 120m2, Sloveč - Střihov 9 Prodej chalupy, 120m2, Sloveč - Střihov 10

Umístění na mapě: Prodej chalupy, 120m2, Sloveč - Střihov - prodej rekreační 5992 m2 Sloveč-Střihov