Prodej chalupy v Grundku u Bohušova - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 160 m2

Prodej chalupy v Grundku u Bohušova
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Bohušov
  • Velikost: 160 m2
  • Aktualizace inzerátu: 10.09.2017
  • Cena: 1 190 000 Kč
  • Kontakt: Erik Lojška
  • E-mail: Erik.Lojska97@seznam.cz
  • Telefon: 730991090

Realitní kancelář Vista Reality Krnov vám exkluzivně nabízí ke koupi chalupu v osadě Grundek,patřící pod obec Bohušov, v k.ú. Dolní Povelice. Jedná se o zrekonstruovanou jednopodlažní budovu o zastavěné ploše 160m2 která je tvořena vstupní chodbou, kuchyní která navazuje na obývací pokoj, ložnící, koupelnou,samostatným WC a komorou. Objekt není podsklepený,ale nabízí možnost rozšíření obytné plochy v půdním prostoru,který je dostatečně vysoký pro možnost vybudovat podkrovní pokoje. Dům je vytápěn ustředním topením z krbových kamen s výměníkem.Ohřev vody je elektrickým bojlerem.V celém domě jsou nová plastová okna. Voda je z vlastní studny přes darling a kanalizace je odvedena do plastové jímky z WC a dešťová voda je svedena kolem domu do vsakovací šachty před domem. Z čelní strany domu je vybudován přístřešek jako terasa před vchodem,která přechází v kryté stání pro 2 automobily a končí nad skladem nářadí,popř. dřevníkem. Střecha domu je po celkové rekonstrukci s novou krytinou,okapy a svody. Kolem domu je udržovaná okrasná zahrada,ve které jsou i ovocné stromy. Na pozemku jsou dvě funkční studny. Osada Grundek je velmi klidná lokalita,kde se nachází pouze chalupy a chaty a příjezdová komunikace je slepou silnicí,která tady končí,takže není zde prakticky žádný provoz ,který by rušil nádhernou a klidnou atmosféru rekreační oblasti.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Bohušov, prodej Bohušov, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Bohušov, rekreační Bohušov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Bohušov od realitky, Bohušov, rekreační od makléře nebo RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Bohušov. Požadovaná cena nemovitosti je 1 190 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-chalupy-v-grundku-u-bohusova.

Pro více informací kontaktujte Erik Lojška (makléř / RK), e-mail: Erik.Lojska97@seznam.cz, telefon: 730991090. Inzerát byl aktualizován dne 10.09.2017.

Fotogalerie: Prodej chalupy v Grundku u Bohušova - prodej rekreační 160 m2 Bohušov

Prodej chalupy v Grundku u Bohušova 1 Prodej chalupy v Grundku u Bohušova 2 Prodej chalupy v Grundku u Bohušova 3 Prodej chalupy v Grundku u Bohušova 4 Prodej chalupy v Grundku u Bohušova 5 Prodej chalupy v Grundku u Bohušova 6 Prodej chalupy v Grundku u Bohušova 7

Umístění na mapě: Prodej chalupy v Grundku u Bohušova - prodej rekreační 160 m2 Bohušov