Prodej chaty 4+kk u rybníka, Rosovice u Dobříše - nabídka prodeje domu 1077 m2

Prodej chaty 4+kk u rybníka, Rosovice u Dobříše
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Rosovice č.ev.39, Rosovice
  • Velikost: 4+kk, 1077 m2
  • Aktualizace inzerátu: 07.06.2022
  • Cena: 5 650 000 Kč
  • Kontakt: M Procházková
  • E-mail: chatarosovice@seznam.cz
  • Telefon: 605309474

Prodám jedinečnou chatu 4+kk nacházející se přímo u Vackova rybníka, v krásné a klidné lokalitě na úpatí Brd, v obci Rosovice nedaleko Dobříše. Zděná a podsklepená chata je umístěna ve středu vlastního rovinatého pozemku 1077 m2, zastavěná plocha 52 m2, užitná cca 80 m2. Území lze také zastavět 10%, výška hřebene střechy 5m, budoucí stavba může mít jedno patro a podkroví a je nutno ponechat 60% zeleně. V severní části parcely se nachází vzrostlý borovicový les s podrostem z borůvčí, v jižní části pak ovocné stromy (několik jabloní, švestka, třešeň, hrušeň), střed zahrady je ponechán volný. Kryté zádveří do chaty s lavičkou je porostlé psím vínem. V přízemí, směrem k rybníku se nachází prostorná zasklená veranda 13m2, hlavní obytný prostor je vybaven jídelním koutem s otevřeným krbem, kuchyňka s kamny na pevná paliva, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a splachovací toaletou, malý pokojík a chodba. Z chodby přístup do 8m2 velkého suchého sklepa. Ve sklepě je také umístěn bojler na ohřev teplé vody. Obě patra spojuje pohodlné dřevěné schodiště. V podkroví se nachází prostorná ložnice s přístupem na západně orientovanou lodžii s výhledem na rybník a další pokoj. Pod šikminami střechy jsou vybudovány úložné prostory. Podlahy v chatě jsou převážně dřevěné - kazetové nebo parketové v perfektním stavu, dřevěné obložení stěn a stropů je také v bezvadném stavu, okna dřevěná s původním kováním a okenicemi. Pozemek je kompletně oplocen, s brankou a samostatným vjezdem ke garáži pro 1 auto, kůlnou a dílnou. Po úpravách by mohla chata sloužit i k celoročnímu bydlení. Inženýrské sítě: elektřina, voda ze studny a jímka. Nejedná se o zátopovou oblast. Příjezdová komunikace asfaltová, poslední 100 m je zpevněná. Některé části příjezdové komunikace ve vlastnictví rodu Colloredo – Mannsfeld. V obci MŠ, ZŠ první stupeň, bus 392 (směr Praha - Smíchov, Příbram), knihovna, restaurace, fotbalové hřiště, atd. Veškerá další občanská vybavenost v 5km vzdálené Dobříši, nájezd na D4.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Rosovice, prodej Rosovice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Rosovice, dům Rosovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Rosovice bez realitky, Rosovice č.ev.39 Rosovice, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Rosovice. Požadovaná cena nemovitosti je 5 650 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-chaty-4-kk-u-rybnika-rosovice-u-dobrise.

Pro více informací kontaktujte M Procházková (soukromý inzerent), e-mail: chatarosovice@seznam.cz, telefon: 605309474. Inzerát byl aktualizován dne 07.06.2022.

Fotogalerie: Prodej chaty 4+kk u rybníka, Rosovice u Dobříše - prodej dům 4+kk, 1077 m2 Rosovice č.ev.39 Rosovice

Prodej chaty 4+kk u rybníka, Rosovice u Dobříše 1 Prodej chaty 4+kk u rybníka, Rosovice u Dobříše 2 Prodej chaty 4+kk u rybníka, Rosovice u Dobříše 3 Prodej chaty 4+kk u rybníka, Rosovice u Dobříše 4 Prodej chaty 4+kk u rybníka, Rosovice u Dobříše 5 Prodej chaty 4+kk u rybníka, Rosovice u Dobříše 6 Prodej chaty 4+kk u rybníka, Rosovice u Dobříše 7