Prodej chaty na Hracholuské přehradě - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 55 m2

Prodej chaty na Hracholuské přehradě
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Butov
  • Velikost: 3+kk, 55 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.09.2019
  • Cena: 770 000 Kč
  • Kontakt: Zdeněk Vlček
  • E-mail: vlcek@representreality.cz
  • Telefon: 774441771

Nabízíme k prodeji dřevěnou chatu v rekreační lokalitě Butov na Hracholuské přehradě. Chata je umístěna na vlastním pozemku o výměře 978m2 svažitém k jihu. Do chaty je zavedena elektrika 400V a na pozemku je vrtaná studna hluboká 23m. Vedle chaty je zastřešená pergola a také sklípek vykopaný ve svahu. V přízemí se nachází předsíň, jídelní kout a obytná místnost s kuchyňským koutem. Po dřevěném schodišti se dostaneme do podkroví se dvěma ložnicemi. Chata se prodává kompletně vybavená nábytkem. Přístupová cesta je v soukromém vlastnictví s Věcným břemenem práva chůze a jízdy zapsaným v KN. V blízkosti je pěkné koupání v jezeře, restaurace a přístaviště parníku .

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Butov, prodej Butov, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Butov, rekreační Butov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Butov od realitky, Butov, rekreační od makléře nebo RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Butov. Požadovaná cena nemovitosti je 770 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-chaty-na-hracholuske-prehrade.

Pro více informací kontaktujte Zdeněk Vlček (makléř / RK), e-mail: vlcek@representreality.cz, telefon: 774441771. Inzerát byl aktualizován dne 06.09.2019.

Fotogalerie: Prodej chaty na Hracholuské přehradě - prodej rekreační 3+kk, 55 m2 Butov

Prodej chaty na Hracholuské přehradě 1 Prodej chaty na Hracholuské přehradě 2 Prodej chaty na Hracholuské přehradě 3 Prodej chaty na Hracholuské přehradě 4 Prodej chaty na Hracholuské přehradě 5 Prodej chaty na Hracholuské přehradě 6 Prodej chaty na Hracholuské přehradě 7 Prodej chaty na Hracholuské přehradě 8 Prodej chaty na Hracholuské přehradě 9 Prodej chaty na Hracholuské přehradě 10 Prodej chaty na Hracholuské přehradě 11 Prodej chaty na Hracholuské přehradě 12 Prodej chaty na Hracholuské přehradě 13 Prodej chaty na Hracholuské přehradě 14 Prodej chaty na Hracholuské přehradě 15 Prodej chaty na Hracholuské přehradě 16 Prodej chaty na Hracholuské přehradě 17