Prodej chaty v blízkosti vody - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 72 m2

Prodej chaty v blízkosti vody
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Butov
  • Velikost: 72 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.02.2024
  • Cena: 2 349 999 Kč
  • Kontakt: Nataliya Tabas
  • E-mail: tabas@realitymidals.cz
  • Telefon: +420776439872

Tato pohodlná dvoupodlažní chata se nachází v srdci oblíbené rekreační oblasti Butov, nedaleko malebné přehrady Hracholusky. S rozlohou 108 m2 (včetně verandy, sklípku a garáže) máte k dispozici dostatek prostoru pro relaxaci a zábavu. Garáž/dílna o velikosti 36 m2 poskytuje ideální úložný prostor pro zahradní, sportovní a rybářské vybavení. Chata stojí na vlastním stavebním pozemku s oplocenou zahradou, což je v této lokalitě vzácné a přináší Vám nezávislost a klid. Elektřina 240 i 380 V, odpad je řešen septikem. Příjezdová cesta je dobře udržovaná a zajišťuje snadný přístup k chatě. Okolí Butova láká na různorodé aktivity, od rybaření a sběru borůvek po cyklistiku, běhání a plavání. Přehrada Hracholusky je jen kousek od Stříbra a cca 30 min od Plzně. Butovský vodopád a pláž se zastávkou parníku jsou dostupné v okruhu pouze 3-5 min pěšky (k pláži se pak lze dostat i autem). Vlastnictví této chaty není jen o relaxaci a přírodě; je to i investiční příležitost s možností pasivního příjmu z pronájmů díky vlastnímu pozemku. Pro více informací nebo prohlídku neváhejte mě kontaktovat.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Butov , prodej Butov , prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Butov , rekreační Butov , bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Butov od realitky, Butov , rekreační od makléře nebo RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Butov . Požadovaná cena nemovitosti je 2 349 999 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-chaty-v-blizkosti-vody.

Pro více informací kontaktujte Nataliya Tabas (makléř / RK), e-mail: tabas@realitymidals.cz, telefon: +420776439872. Inzerát byl aktualizován dne 06.02.2024.

Fotogalerie: Prodej chaty v blízkosti vody - prodej rekreační 72 m2 Butov

Prodej chaty v blízkosti vody 1 Prodej chaty v blízkosti vody 2 Prodej chaty v blízkosti vody 3