Prodej domu 3+kk - nabídka prodeje domu 1890 m2

Prodej domu 3+kk
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Kal u Pecky, Pecka
 • Velikost: 3+kk, 1890 m2
 • Aktualizace inzerátu: 14.03.2018
 • Cena: 1 800 000 Kč
 • Kontakt: Jolana Fejksova
 • E-mail: jolana.fejksova@email.cz
 • Telefon: 608264786

Vlastník nabízí prodej zemědělské usedlosti, v čisté a krásné přírodě lesů , a v okolí historických památek hradu Pecka , kde je veškerá občanská vybavenost, restaurace , potraviny,lékař ,pošta, autobusové spojení, a nedaleký camp s ubytováním a sportovním zázemím s novým koupalištěm a stravováním s další možností zimních sportů u nedalekého SKI -areál Zvičina s vlastním lyžařským vlekem a restaurací a dalším vlekem pro děti SKI-areál Pecka. Zemědělská usedlost o velikosti 3+kk . Dispozice: vstupní chodba, vstup do kuchyně , kamna na tuhá paliva, ložnice , dále vstup do koupelny a splachovací WC , hostinský pokoj, komora, kamenné točivé schodiště na prostornou půdu s další možností dobudování obytných prostor. Zděná garáž pro osobní auto s dílnou , dále dva velké chlévy s kamennou klenbou a stodola, se zásobou dřeva. K domu náleží historický špejchar v původním udržovaném stavu se sklepem a půdou. Dále k domu náleží ovocná zahrada se skleníkem a ovocnými stromy, možnost pěstovat zeleninu a ostatních plodiny.Obecní voda , elektřina 380/220 , odpady do septiku. Usedlost je umístěná na okraji obce s orientací jihozápad s krásným výhledem.Velice vhodná lokalita k rekreaci a trvalému bydlení nebo pro zájemce vyhledávající klidné a pohodové bydlení.Malebná krajina vhodná pro malíře umělce a všeobecně klientelu , která upřednostňuje historické prostředí s nádhernou krajinou okolí hradu Pecka . Prohlídky nemovitosti a právní servis , financování, je zajištěn u advokátní kanceláře.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Pecka, prodej Pecka, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Pecka, dům Pecka, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Pecka bez realitky, Kal u Pecky Pecka, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Pecka. Požadovaná cena nemovitosti je 1 800 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-domu-3-kk.

Pro více informací kontaktujte Jolana Fejksova (soukromý inzerent), e-mail: jolana.fejksova@email.cz, telefon: 608264786. Inzerát byl aktualizován dne 14.03.2018.

Fotogalerie: Prodej domu 3+kk - prodej dům 3+kk, 1890 m2 Kal u Pecky Pecka

Prodej domu 3+kk 1 Prodej domu 3+kk 2 Prodej domu 3+kk 3 Prodej domu 3+kk 4 Prodej domu 3+kk 5 Prodej domu 3+kk 6 Prodej domu 3+kk 7 Prodej domu 3+kk 8 Prodej domu 3+kk 9 Prodej domu 3+kk 10 Prodej domu 3+kk 11 Prodej domu 3+kk 12

Umístění na mapě: Prodej domu 3+kk - prodej dům 3+kk, 1890 m2 Kal u Pecky Pecka