Prodej domu - nabídka prodeje domu 260 m2

Prodej domu
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Lipová Lázně , Jeseník
  • Velikost: 4+1 a větší, 260 m2
  • Aktualizace inzerátu: 03.08.2020
  • Cena: 6 000 000 Kč
  • Kontakt: Petr Vaněk
  • E-mail: pedro.vanek@seznam.cz
  • Telefon: 774001884

Nabízíme k prodeji rodinný dům, ke komerčním účelům/chalupu pro rodiny s dětmi, cyklisty, vášnivé lyžaře, ale i pro firemní akce a také pro oslavy všeho druhu. Dům. je postaven v lázeňské vesničce Lipová - lázně. Chalupa poskytuje ubytování pro až 19 osob ve 4 ložnicích. Každý pokoj má své sociální zařízení. Sociální zařízení: Každý pokoj vlastní, tedy 4 koupelny se sprchovým koutem a 5 wc. Vytápění: Objekt je vytápěn plynovým topením. Možnost využít topení i ve vnitřním krbu. K dispozici je parkoviště pro 5 aut. V přízemí je útulná společenská místnost s vnitřním krbem, která navazuje na jídelnu a kuchyni. Z krbové místnosti vcházíte na udržovanou velmi prostornou zahradu s menším venkovním bazénem. Pro grilování a venkovní posezení je postavena pergola, kde jistě strávíte nejeden pěkný večer. Na oplocené zahradě je bazén (průměr 4,6m, hloubka 1,2m), dětská průlezka s houpačkami a skluzavkou, dětský domeček a velká travnatá zahrada.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Jeseník, prodej Jeseník, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Jeseník, dům Jeseník, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Jeseník bez realitky, Lipová Lázně Jeseník, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Jeseník. Požadovaná cena nemovitosti je 6 000 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-domu-7.

Pro více informací kontaktujte Petr Vaněk (soukromý inzerent), e-mail: pedro.vanek@seznam.cz, telefon: 774001884. Inzerát byl aktualizován dne 03.08.2020.

Fotogalerie: Prodej domu - prodej dům 4+1 a větší, 260 m2 Lipová Lázně Jeseník

Prodej domu 1 Prodej domu 2 Prodej domu 3 Prodej domu 4 Prodej domu 5 Prodej domu 6 Prodej domu 7 Prodej domu 8 Prodej domu 9 Prodej domu 10 Prodej domu 11 Prodej domu 12