Prodej domu Březová Oleško - nabídka prodeje domu 430 m2

Prodej domu Březová Oleško
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Březová Oleško
  • Velikost: 4+1 a větší, 430 m2
  • Aktualizace inzerátu: 18.09.2017
  • Cena: 9 900 000 Kč
  • Kontakt: Alžběta Rumlová
  • E-mail: rumlova@prao.cz
  • Telefon: 725293066

Na základě výhradního zastoupení prodejce nabízíme ke koupi velice úsporný a velmi prostorný dvoupodlažní rodinný dům o dispozicích 5+kk a komerčního prostoru (doposud využívaného jako kadeřnictví) o podlahové ploše 430 m2, se zahradou, dvougaráží a bazénem s mořskou vodou – 8x4m, ve vyhledávané lokalitě Březová – Oleško v okrese Praha – západ, 11 km od jižního okraje Prahy. Po drobných stavebních úpravách je možno tento dům využívat jako dvougenerační. Tento dům, zkolaudovaný v roce 2011, si jeho majitel nechat postavit pro svou rodinu, čemuž odpovídá velmi vysoká kvalita provedení stavby a její úspornost. Dům je vybaven zabezpečovacím alarmovým systémem, má dvě obytná podlaží, v přízemí se nachází velká šatna, technologická místnost, velice prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna se sprchou, WC, komora a další místnost – nebytový prostor zkolaudovaný jako kadeřnictví, s vlastním sociálním zařízením. Kuchyňský kout je vybaven moderní prostornou kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči . Z obývacího pokoje i z chodby v přízemí je vstup na velkou krytou terasu 30 m2 a zahradu. V patře domu je prostorná koupelna s vanou a dvěma umyvadly, velká ložnice s pracovnou, šatnou a koupenou s WC, umyvadlem a sprchovým koutem, tři pokoje s vlastními šatnami a dále se v patře nachází další samostatné WC s umyvadlem. Všechny místnosti jsou neprůchozí. Úložné prostory skýtají – vestavěné šatny a 4 komory. V domě je zabudovaný vnitřní skluz na prádlo z koupelny v patře. Dům je postavený z Porothermu 44 cm a zateplený 10 cm Polystyrenem po obvodu a pěnovou izolací na půdě, na jeho střeše jsou umístěny fotovoltaické panely a vytápění je řešené vzduchovým tepelným čerpadlem, přesto vzhledem k dosavadní absenci štítku PENB uvádíme v inzerátu energetickou třídu G. K dispozici je internetové připojení zdarma. Na podlahách domu je položeno marmoleum, v koupelnách a na WC dlažba. K domu náleží velká garáž se dvěma stáními a elektrickými výsuvnými dveřmi, další 4 parkovací místa jsou přímo v objektu, jedna brána s dálkovým ovládáním je u domu, druhý vjezd je ve spodní části zahrady. Zahrada je rovinatá a je zde umístěn bazén 8x4 m se špičkovou technologií na slanou vodu. V obci Březová-Oleško je restaurace, dětské hřiště, několik sportovních hřišť, funguje zde pojízdná prodejna masa a uzenin, či terénní pečovatelská služba. Kompletní občanská vybavenost je v 3 km vzdáleném Vraném nad Vltavou. Lokalita skýtá velké možnosti aktivního i pasivního vyžití a volnočasových aktivit během celého roku (míčové a další sporty), procházky či cyklistické výlety do okolní přírody a lesů, ke kaňonu Vltavy nebo k soutoku Vltavy a Sázavy. Výborná dopravní obslužnost: 1 min. pěšky od domu se nachází autobusová zastávka linky 445, kterou se lze za 7 minut dostat do Vraného nad Vltavou. V obci staví též příměstská autobusová linka 333, spojující obec Březová-Oleško se zastávkou pražského metra C Kačerov. Kupujícímu rádi zajistíme financování s nejnižším úrokem na trhu.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Březová Oleško, prodej Březová Oleško, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Březová Oleško, dům Březová Oleško, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Březová Oleško od realitky, Březová Oleško, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Březová Oleško. Požadovaná cena nemovitosti je 9 900 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-domu-brezova-olesko.

Pro více informací kontaktujte Alžběta Rumlová (makléř / RK), e-mail: rumlova@prao.cz, telefon: 725293066. Inzerát byl aktualizován dne 18.09.2017.

Fotogalerie: Prodej domu Březová Oleško - prodej dům 4+1 a větší, 430 m2 Březová Oleško

Prodej domu Březová Oleško 1 Prodej domu Březová Oleško 2 Prodej domu Březová Oleško 3 Prodej domu Březová Oleško 4 Prodej domu Březová Oleško 5 Prodej domu Březová Oleško 6 Prodej domu Březová Oleško 7 Prodej domu Březová Oleško 8

Umístění na mapě: Prodej domu Březová Oleško - prodej dům 4+1 a větší, 430 m2 Březová Oleško