prodej domu,lokalita Dalovice-Všeborovice - nabídka prodeje domu 240 m2

prodej domu,lokalita Dalovice-Všeborovice
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Dolní 48, Dalovice-Všeborovice
  • Velikost: 4+1 a větší, 240 m2
  • Aktualizace inzerátu: 27.08.2017
  • Cena: 3 190 000 Kč
  • Kontakt: Petr Kodajek
  • E-mail: kodajekpetr@seznam.cz
  • Telefon: 734200695

Nabízím k prodeji dvougenerační samostatně stojící rodinný dům v obci Dalovice, části Všeborovice spolu se slunnou zahradou v bezprostřední blízkosti domu. Jedná se o dvoupodlažní dům se dvěma na sobě nezávislými jednotkami k bydlení. Každý z bytů má vlastní vstup ze dvora, uvnitř jsou propojeny v podkroví.Celý plášť domu je zateplen,krytinu střechy tvoří asfaltová šindel.Vytápění a ohřev vody v prvním bytě zajišťuje plynový kotel, ve druhém pak kotel na tuhá paliva a el.bojler. Dům je nepodsklepený. V uzavřeném dvoře se nachází místo pro příjemné posezení s krbem a zemní sklípek. Zahradu od domu odděluje komunikace, která však svojí povahou není frekventovaná.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Dalovice-Všeborovice, prodej Dalovice-Všeborovice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Dalovice-Všeborovice, dům Dalovice-Všeborovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Dalovice-Všeborovice bez realitky, Dolní 48 Dalovice-Všeborovice, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Dalovice-Všeborovice. Požadovaná cena nemovitosti je 3 190 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-domu-lokalita-dalovice-vseborovice.

Pro více informací kontaktujte Petr Kodajek (soukromý inzerent), e-mail: kodajekpetr@seznam.cz, telefon: 734200695. Inzerát byl aktualizován dne 27.08.2017.

Fotogalerie: prodej domu,lokalita Dalovice-Všeborovice - prodej dům 4+1 a větší, 240 m2 Dolní 48 Dalovice-Všeborovice

prodej domu,lokalita Dalovice-Všeborovice 1 prodej domu,lokalita Dalovice-Všeborovice 2 prodej domu,lokalita Dalovice-Všeborovice 3 prodej domu,lokalita Dalovice-Všeborovice 4 prodej domu,lokalita Dalovice-Všeborovice 5