Prodej domu na Špičáku - nabídka prodeje domu 94 m2

Prodej domu na Špičáku
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Špičák, Špičák
 • Velikost: 3+1, 94 m2
 • Aktualizace inzerátu: 28.02.2021
 • Cena: 6 150 000 Kč
 • Kontakt: David Valta
 • E-mail: valta.david@gmail.com
 • Telefon: 776356511

Prodám dům který se nachází na Špičáku u Železné Rudy, přímo u domu zastávka autobus. linky, autem cca 2 minuty do Železné Rudy a stejně tak na lyžařský areál Špičák, kde mimo zimni sezónu funguje bike park. Cca půl hodiny pěšky je Čertovo jezero odkud je cesta i na Černé jezero, cca 10 minut pěšky je sedačková lanovka na Pancíř. Cca pěšky 5 minut další sjezdovka Alpalouka, vhodná zejména pro rodiny s dětmi. Primo u domu cyklostezka, která vede kolem skiarealu Špičák. Za domem les plny hub. Velmi klidné misto k bydleni.Vytápění kotlem na peletky, když se nasype plný zasobnik tak se ke kotli tyden nemusi chodit. Voda vlastni ze studny,kanalizace veřejná Na zahradě udírna, ohniště. K domu patri dilna, garáž a ten menší domek v kterém je kotel, je vhodny na vybudovani apartmanu. A půda je také velka, da se tam udělat další pokoj, nebo dva. Dům prošel v roce 2018 kompletní vnitřní rekonstrukci, elektro,topení,voda,kanalizace,omítky, podlahy,podhledy,dům je naprosto suchý . Idealni bydlení pro rodinu s dětmi nebo na podnikání , investice.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Špičák, prodej Špičák, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Špičák, dům Špičák, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Špičák bez realitky, Špičák Špičák, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Špičák. Požadovaná cena nemovitosti je 6 150 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-domu-na-spicaku.

Pro více informací kontaktujte David Valta (soukromý inzerent), e-mail: valta.david@gmail.com, telefon: 776356511. Inzerát byl aktualizován dne 28.02.2021.

Fotogalerie: Prodej domu na Špičáku - prodej dům 3+1, 94 m2 Špičák Špičák

Prodej domu na Špičáku 1 Prodej domu na Špičáku 2 Prodej domu na Špičáku 3 Prodej domu na Špičáku 4 Prodej domu na Špičáku 5 Prodej domu na Špičáku 6 Prodej domu na Špičáku 7 Prodej domu na Špičáku 8 Prodej domu na Špičáku 9 Prodej domu na Špičáku 10