Prodej domu v Břeclavi - nabídka prodeje domu 96 m2

Prodej domu v Břeclavi
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Wolkerova, Břeclav
  • Velikost: 4+1 a větší, 96 m2
  • Aktualizace inzerátu: 02.03.2017
  • Cena: 3 000 000 Kč
  • Kontakt: Iveta Stavařová
  • E-mail: bonar.d@post.cz
  • Telefon: 735171191

Prodej RD se dvěmi bytovými jednotkami, v lukrativní lokalitě Břeclav-Charvatská Nová Ves. Velmi dobrá investice i řešení pro vícečetnou, nebo dvougenerační rodinu. Dům v řadové zástavbě, je z větší části po rekonstrukci. Vlastní studna. Dům je plně podsklepen. Sedlová střecha, s možností půdní vestavby. Společný vstup „vrátnicí“ – využitelné jako stání pro druhé vozidlo. Z ní vstup do dvora cca 85m2, s příjemným relaxačním řešením, samostatnou garáží s montážní jámou i zděným hospodářským zázemím, vhodným po úpravě na letní byt. V přízemí byt 2+1. Samostatný vstup ze dvora do spojovací chodby, ze které je vstup do koupelny a WC, dále vstup do větší místnosti nyní jako prádelna, sušárna, technické zázemí. Kuchyně s jídelnou, s oknem do dvora a z ní vstup do OP s okny do ulice a vstupem do ložnice. Byt má samostatné topení i měření spotřeby. Byt 3+1 v patře s terasou. Vstup do patra po schodech do spojovací chodby. Z ní přístup do prostorné kuchyně s jídelnou cca 20m2, se vstupem na terasu a do koupelny. Na konci chodby vstup do pokoje cca 20m2(ložnice), naproti vstupu do kuchyně menší pokoj cca 16m2 (dětský, nebo pracovna), na druhém konci chodby vstup do pokoje cca 30m2 s okny do uliční i dvorní strany. Samostatné WC a hospodářská místnost v patře. Orientace domu na JZ, zaručuje dostatek slunečního svitu do obou bytů. V případě zájmu, je možná výměna oken za plastová. (současná jsou zachovalá a dostatečně plní svou funkci i co do izolace). Tím, že se jedná o řadový dům, případné zateplení fasády, může nový majitel s celkem malými náklady provést pouze z uliční a dvorní strany. V rámci úspory, je možná instalace lokálního topení – krbová kamna. Dům je plně podsklepen. Prostory jsou suché a vhodné pro sklepní posezení, domácí fitko, hernu pro děti. V zadní části sklepa je kotel pro vytápění spodního bytu a měřiče. Energetická náročnost G, (není aktualizováno). Fotografie na vyžádání. Prohlídky dle domluvy a pouze vážní zájemci. Právní záruka je samozřejmostí. V případě zájmu, akceptuji právní služby zájemce, jinak vlastní. Účast RK považuji za zbytečnou a nepřeji si kontakt. Celková cena za nemovitost: 3 000 000 Kč. Jednání o ceně možné v případě rychlého jednání, nebo složení rezervační zálohy!! Veškeré další dotazy k nabízené nemovitosti, domluvení prohlídky, prosím na mail: iveta.stavarova@gmx.com telefon : 735171191

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Břeclav, prodej Břeclav, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Břeclav, dům Břeclav, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Břeclav bez realitky, Wolkerova Břeclav, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Břeclav. Požadovaná cena nemovitosti je 3 000 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-domu-v-breclavi.

Pro více informací kontaktujte Iveta Stavařová (soukromý inzerent), e-mail: bonar.d@post.cz, telefon: 735171191. Inzerát byl aktualizován dne 02.03.2017.

Fotogalerie: Prodej domu v Břeclavi - prodej dům 4+1 a větší, 96 m2 Wolkerova Břeclav

Prodej domu v Břeclavi 1 Prodej domu v Břeclavi 2

Umístění na mapě: Prodej domu v Břeclavi - prodej dům 4+1 a větší, 96 m2 Wolkerova Břeclav


Podobné nemovitosti