Prodej dům Bernartice - nabídka prodeje domu 135 m2

Prodej dům Bernartice
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Bernartice u Trutnova
  • Velikost: 3+kk, 135 m2
  • Aktualizace inzerátu: 25.04.2020
  • Cena: 4 460 000 Kč
  • Kontakt: Kateřina Nováková
  • E-mail: kat.novakova@seznam.cz
  • Telefon: 776 721 266

Prodej rodinného domu v Bernarticích u Trutnova v klidné lokalitě obce s výhledem na Královecký Špičák. Dispozice 3+kk, podlahová / obytná plocha 100m2 + velká garáž a technická místnost 35m2. Kolaudace v roce 2011. K domu náleží zahrada / rozlehlý oplocený pozemek o výměře 2500 m2 určeného územním plánem k zástavbě. Na zahradě altán s posezením a úložným prostorem, dále samostatně stojící velký dřevník. V přízemí se nachází zádveří, kuchyň s obývacím pokojem a francouzskými dveřmi do zahrady, koupelna se sprchovým koutem, oddělený záchod a technická místnost. V prvním patře pak dva samostatné velké pokoje, prostorná koupelna s vanou a WC. Součástí domu je také úložný půdní prostor. Vytápění zplynovací kotel na dřevo s akumulační nádrží, krbová kamna, možnost připojení el. kotle Občanská vybavenost základní škola, mateřská školka, obchod, autobusová zastávka v dosahu 5 minut chůze. Přístup po zpevněné obecní komunikaci K nastěhování v červnu 2020 Energetická třída C RK nevolat!!!!

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Bernartice u Trutnova, prodej Bernartice u Trutnova, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Bernartice u Trutnova, dům Bernartice u Trutnova, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Bernartice u Trutnova bez realitky, Bernartice u Trutnova, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Bernartice u Trutnova. Požadovaná cena nemovitosti je 4 460 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-dum-bernartice.

Pro více informací kontaktujte Kateřina Nováková (soukromý inzerent), e-mail: kat.novakova@seznam.cz, telefon: 776 721 266. Inzerát byl aktualizován dne 25.04.2020.

Fotogalerie: Prodej dům Bernartice - prodej dům 3+kk, 135 m2 Bernartice u Trutnova

Prodej dům Bernartice 1 Prodej dům Bernartice 2 Prodej dům Bernartice 3 Prodej dům Bernartice 4 Prodej dům Bernartice 5 Prodej dům Bernartice 6 Prodej dům Bernartice 7 Prodej dům Bernartice 8 Prodej dům Bernartice 9 Prodej dům Bernartice 10 Prodej dům Bernartice 11