Prodej dům rodinný, Strání-Květná, Nové Lieskové - nabídka prodeje domu 250 m2

Prodej dům rodinný, Strání-Květná, Nové Lieskové
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Strání
  • Velikost: 3+1, 250 m2
  • Aktualizace inzerátu: 03.12.2018
  • Cena: 1 Kč
  • Kontakt: Michaela Kouřilová
  • E-mail: michaela.kourilova@post.cz
  • Telefon: 775378079

prodej rodinného domu o dispozici 3+1 v obci Moravské Lieskové, okres Nové Mesto nad Váhom, kde tento rodinný dům stojí u hraniční čáry s Českou republikou, u obce Strání-Květná. Dům o zastavěné ploše 250m² se zahradou o výměře 273m². Rodinný dům prošel kompletní rekonstrukcí, nová střecha, zateplené stropy, nová okna, rozvody vody, plynu, elektriky, nové podlahy, omítky. Vytápění domu je na tuhá paliva či elektrickým kotlem, elektrický bojler na ohřev teplé vody. Tři neprůchozí pokoje, kde vybavení obývacího pokoje je součástí kupní ceny. Velká prostorná půda, kde je možnost vybudování podkrovního bydlení, až tří pokojů. Dům je částečně podsklepen a celý zateplen. Bezdrátové připojení na internet, připojení přímo na domě. Nádherné klidné prostředí, kde v okolí domu jsou lesy, potok a ze zadní strany pouze dva sousedi. Kupní cenu lze vyplatit jak v eurech tak v korunách, Hypotéka na koupi domu je možná zřídit přes české pobočky bank. Dobrá dopravní dostupnost do Uherského Brodu 21km, do Uherského Hradiště 30km. Rodinný dům je vhodný i jako celoročně obyvatelná chalupa.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Strání, prodej Strání, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Strání, dům Strání, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Strání od realitky, Strání, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Strání. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-dum-rodinny-strani-kvetna-nove-lieskove.

Pro více informací kontaktujte Michaela Kouřilová (makléř / RK), e-mail: michaela.kourilova@post.cz, telefon: 775378079. Inzerát byl aktualizován dne 03.12.2018.

Fotogalerie: Prodej dům rodinný, Strání-Květná, Nové Lieskové - prodej dům 3+1, 250 m2 Strání

Prodej dům rodinný, Strání-Květná, Nové Lieskové 1 Prodej dům rodinný, Strání-Květná, Nové Lieskové 2 Prodej dům rodinný, Strání-Květná, Nové Lieskové 3 Prodej dům rodinný, Strání-Květná, Nové Lieskové 4 Prodej dům rodinný, Strání-Květná, Nové Lieskové 5 Prodej dům rodinný, Strání-Květná, Nové Lieskové 6