Prodej dvougeneračního rodinného domu v Klatovech - nabídka prodeje domu 11551 m2

Prodej dvougeneračního rodinného domu v Klatovech
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Akátová, Klatovy
  • Velikost: 4+1 a větší, 11551 m2
  • Aktualizace inzerátu: 11.10.2019
  • Cena: 4 699 000 Kč
  • Kontakt: Petr Sýkora
  • E-mail: sykora@representreality.cz
  • Telefon: 702251720

Naše společnost Vám nabízí k prodeji řadový rodinný dům. Zastavěná plocha domu o dispozici 6+2 činí 99,75 m2. Pozemek o celkové výměře 338 m2 nabízí také předzahrádku s terasou a také zahradu, která se nachází za domem. Dům je orientovaný na JZ a nachází se v klidné a lukrativní lokalitě na okraji města Klatovy. Dvoupodlažní rodinný dům nabízí dvě bytové jednotky s dispozicí 3+1 o obytné ploše 115,51 m2, dále také suterén s prádelnou, sušárnou, technickou místností a v neposlední řadě prostornou garáží. V přízemí se nachází kuchyně, obývací pokoj, pracovna s přímým vstupem na slunnou terasu, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. V prvním patře se nachází kuchyně, obývací pokoj, pokoj pro hosty, ložnice se vstupem na menší balkón a prostorná koupelna se sprchovým koutem, vanou, toaletou a bidetem. Vytápění domu, je zařízeno kombinací plynového kotle a kotle na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje nový 150l elektrický bojler. Nemovitost disponuje svou lokalitou, která nabízí výbornou dopravní dostupnost do Plzně a zároveň přístup do přírody. PENB „G“.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Klatovy, prodej Klatovy, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Klatovy, dům Klatovy, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Klatovy od realitky, Akátová Klatovy, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Klatovy. Požadovaná cena nemovitosti je 4 699 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-dvougeneracniho-rodinneho-domu-v-klatovech.

Pro více informací kontaktujte Petr Sýkora (makléř / RK), e-mail: sykora@representreality.cz, telefon: 702251720. Inzerát byl aktualizován dne 11.10.2019.

Fotogalerie: Prodej dvougeneračního rodinného domu v Klatovech - prodej dům 4+1 a větší, 11551 m2 Akátová Klatovy

Prodej dvougeneračního rodinného domu v Klatovech 1 Prodej dvougeneračního rodinného domu v Klatovech 2 Prodej dvougeneračního rodinného domu v Klatovech 3 Prodej dvougeneračního rodinného domu v Klatovech 4 Prodej dvougeneračního rodinného domu v Klatovech 5 Prodej dvougeneračního rodinného domu v Klatovech 6 Prodej dvougeneračního rodinného domu v Klatovech 7 Prodej dvougeneračního rodinného domu v Klatovech 8 Prodej dvougeneračního rodinného domu v Klatovech 9 Prodej dvougeneračního rodinného domu v Klatovech 10 Prodej dvougeneračního rodinného domu v Klatovech 11 Prodej dvougeneračního rodinného domu v Klatovech 12 Prodej dvougeneračního rodinného domu v Klatovech 13 Prodej dvougeneračního rodinného domu v Klatovech 14 Prodej dvougeneračního rodinného domu v Klatovech 15 Prodej dvougeneračního rodinného domu v Klatovech 16 Prodej dvougeneračního rodinného domu v Klatovech 17 Prodej dvougeneračního rodinného domu v Klatovech 18 Prodej dvougeneračního rodinného domu v Klatovech 19 Prodej dvougeneračního rodinného domu v Klatovech 20

Umístění na mapě: Prodej dvougeneračního rodinného domu v Klatovech - prodej dům 4+1 a větší, 11551 m2 Akátová Klatovy