Prodej garážového stání v parkovacím domě na ul. Voroněžská, Žabovřesky - nabídka prodeje garáže 14 m2

Prodej garážového stání v parkovacím domě na ul. Voroněžská, Žabovřesky
  • Typ nemovitosti: garáž
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Voroněžská, Brno
  • Velikost: 14 m2
  • Aktualizace inzerátu: 15.06.2024
  • Cena: 550 000 Kč
  • Kontakt: Martin Pantůček
  • E-mail: pantucek.r@seznam.cz
  • Telefon: 776105206

Nabízíme prodej garážového stání (převod družstevního podílu) v parkovacím domě na ulici Voroněžská 1a, Brno-Žabovřesky. Parkovací místo se nachází ve třetím nadzemním podlaží s výtahem. Parkovací dům je vybaven kamerovým systém a je hlídán vrátným nepřetržitě v režimu 24/7, vjezd na parkovací kartu. Celková výměra 14 m2, k dispozici elektřina, voda, toaleta. Volné ihned. Náklady na služby spojené s užíváním garáže: 5400,- Kč ročně (voda, teplo, správa, společná elektřina, ostraha, úklid). Cena 550 000,- Kč.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, garáž, nemovitosti prodej, hledám garáž Brno, prodej Brno, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Brno, garáž Brno, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej garáž Brno od realitky, Voroněžská Brno, garáž od makléře nebo RK, inzerát prodej garáž a nabízím garáž Brno. Požadovaná cena nemovitosti je 550 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-garazoveho-stani-v-parkovacim-dome-na-ul-voronezska-zabovresky.

Pro více informací kontaktujte Martin Pantůček (makléř / RK), e-mail: pantucek.r@seznam.cz, telefon: 776105206. Inzerát byl aktualizován dne 15.06.2024.

Fotogalerie: Prodej garážového stání v parkovacím domě na ul. Voroněžská, Žabovřesky - prodej garáž 14 m2 Voroněžská Brno

Prodej garážového stání v parkovacím domě na ul. Voroněžská, Žabovřesky 1 Prodej garážového stání v parkovacím domě na ul. Voroněžská, Žabovřesky 2 Prodej garážového stání v parkovacím domě na ul. Voroněžská, Žabovřesky 3 Prodej garážového stání v parkovacím domě na ul. Voroněžská, Žabovřesky 4 Prodej garážového stání v parkovacím domě na ul. Voroněžská, Žabovřesky 5 Prodej garážového stání v parkovacím domě na ul. Voroněžská, Žabovřesky 6 Prodej garážového stání v parkovacím domě na ul. Voroněžská, Žabovřesky 7