Prodej historického mlýna ve Znojmě - nabídka prodeje komerční nemovitosti 7668 m2

Prodej historického mlýna ve Znojmě
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Znojmo
  • Velikost: 4+1 a větší, 7668 m2
  • Aktualizace inzerátu: 09.12.2020
  • Cena: 1 Kč
  • Kontakt: Reality Plachý r.s.o. Reality Plachý r.s.o.
  • E-mail: info@realityplachy.cz
  • Telefon: +420774919434

Nabízíme celý soubor budov historického mlýna, jehož základy pochází z doby románské. Jedná se o obytnou dvoupatrovou budovu, ve které byly původně dva byty a soukromá kaple. Pod touto částí se nachází klenuté cihlové sklepení s archivním sklepem na víno. Na obytnou část navazuje dvoupodlažní objekt mlýnice s technickým zázemím mlýna a dalším prostorem určeným k úpravě na bydlení. Ve dvoře stojí ještě samostatný přízemní domek, také původně obývaný. Dvorní trakt uzavírá jednopatrová budova skladu a zděná brána. Tyto stavby a nádvoří se rozkládají na ploše 2605 m2. Užitná plocha budov je 1530 m2. Budovy jsou citlivě zrekonstruované a jsou v dobrém stavebně technickém stavu. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě. Je potřeba kompletně zrekonstruovat interiér, který je ponechán většinou v původním stavu. Mlýn je situovaný na mlýnském náhonu řeky Dyje. K mlýnu patří stodola na druhém břehu náhonu a pozemky o výměře 5063 m2. Tyto pozemky budou v blízké době žádané pro výstavbu rodinných domů. Cena dohodou.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti prodej, hledám komerční Znojmo, prodej Znojmo, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Znojmo, komerční Znojmo, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční Znojmo od realitky, Znojmo, komerční od makléře nebo RK, inzerát prodej komerční a nabízím komerční Znojmo. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-historickeho-mlyna-ve-znojme.

Pro více informací kontaktujte Reality Plachý r.s.o. Reality Plachý r.s.o. (makléř / RK), e-mail: info@realityplachy.cz, telefon: +420774919434. Inzerát byl aktualizován dne 09.12.2020.

Fotogalerie: Prodej historického mlýna ve Znojmě - prodej komerční 4+1 a větší, 7668 m2 Znojmo

Prodej historického mlýna ve Znojmě 1 Prodej historického mlýna ve Znojmě 2 Prodej historického mlýna ve Znojmě 3 Prodej historického mlýna ve Znojmě 4 Prodej historického mlýna ve Znojmě 5 Prodej historického mlýna ve Znojmě 6 Prodej historického mlýna ve Znojmě 7 Prodej historického mlýna ve Znojmě 8 Prodej historického mlýna ve Znojmě 9 Prodej historického mlýna ve Znojmě 10