Prodej kanceláře 526 m² Jana Růžičky,Praha 4 Kunratice. - nabídka prodeje komerční nemovitosti 526 m2

Prodej kanceláře 526 m² Jana Růžičky,Praha 4 Kunratice.
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Jana Růžičky, PRAHA 4
  • Velikost: 4+1 a větší, 526 m2
  • Aktualizace inzerátu: 22.09.2020
  • Cena: 1 Kč
  • Kontakt: SIM S
  • E-mail: simona-312@centrum.cz
  • Telefon: -

Prodej kanceláře 526 m² Jana Růžičky,Praha 4 Kunratice. Nabízíme k prodeji ucelený komerčních prostor (vymezená jednotka) o velikosti 526 m² v Praze 4 na pomezí Chodova a Kunratic. Prostory se nacházejí v třípodlažní kancelářské budově “merkaz” v 1.np - viz plánek budova b. nabízené prostory jsou dlouhodobě pronajaty stabilním nájemcům. budova je po rekonstrukci plně bezbariérová a interiér budovy má reprezentativní charakter. objekt je napojen na vzdálené elektronické zabezpečení pco, v prostorách je infrastruktura - pc síť a alarm (ezs). součástí prodeje je projekt na přestavbu na kancelářské prostory a projekt je ve stavu, kdy je podaná žádost o stavební povolení. aktuálně je vymezená jednotka zkolaudovaná a užívána jako skladové prostory a součástí je přístup k nakládací rampě. v této budově nabízíme také pronájem kanceláří o ploše od 13 m².nvynikající dostupnost na d1. v dosahu metra c chodov, 2.min. autobusem ze zastávky u kunratického lesa přímo u objektu. lokalita má výborné dopravní spojení, cesta na dálnici d1 trvá autem 2 min, na stanici metra chodov je to 4 min autobusem. nedaleko se nachází obchodní centrum westfield chodov a sídla velkých firem jako např. t-mobile nebo agrofert. cena:informace o ceně na dotaz poznámka k ceně: cena k jednání stavba: cihlová stav objektu: dobrý typ domu: patrový podlaží: 1.podlaží z celkem 3 užitná plocha: 526 m2 voda:dálkový vodovod odpad:veřejná kanalizace elektřina: 230 v doprava:dálnice, mhd, autobus energetická náročnost budovy:třída c úsporná č. 78/2013 sb. podle vyhlášky ukazatel energetické náročnosti budovy: 123,0 kwh/m^2 za rok V případě zájmu o informace a cenu pište a zanechte i tel.kontakt . TATO NABÍDKA PLATÍ PRO RK .

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti prodej, hledám komerční PRAHA 4, prodej PRAHA 4, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí PRAHA 4, komerční PRAHA 4, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční PRAHA 4 bez realitky, Jana Růžičky PRAHA 4, komerční od majitele bez RK, inzerát prodej komerční a nabízím komerční PRAHA 4. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-kancelare-526-m-jana-ruzicky-praha-4-kunratice.

Pro více informací kontaktujte SIM S (soukromý inzerent), e-mail: simona-312@centrum.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 22.09.2020.

Fotogalerie: Prodej kanceláře 526 m² Jana Růžičky,Praha 4 Kunratice. - prodej komerční 4+1 a větší, 526 m2 Jana Růžičky PRAHA 4

Umístění na mapě: Prodej kanceláře 526 m² Jana Růžičky,Praha 4 Kunratice. - prodej komerční 4+1 a větší, 526 m2 Jana Růžičky PRAHA 4