Prodej Komerční pozemek, Valašské Meziříčí - nabídka prodeje pozemku 22154 m2

Prodej Komerční pozemek, Valašské Meziříčí
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Hulince, Valašské Meziříčí
  • Velikost: 22154 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.10.2020
  • Cena: 1 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Nabízíme k prodeji rozlehlý stavební pozemek určený ke komerčnímu využití ve Valašském Meziříčí. Pozemek je dle územního plánu určen pro lehkou průmyslovou výrobu, skladování nebo občanskou vybavenost. Na pozemku se nachází voda a elektřina. Pozemek o celkové rozloze 22.154 m2 se nachází na výjezdu směrem na Nový Jičín. Přístup na pozemek je zajištěn sjezdem ze silnice na pozemek, který je zabezpečen vjezdovou bránou. Pozemek svým umístěním zajišťuje výborné dopravní spojení na Nový Jičín, Hranice a dále na Olomouc nebo Vsetín. Video prohlídka pozemku: https://youtu.be/rj9gI_QHVPg Neváhejte a kontaktujte mne na telefonním čísle 602 732 968, kde se dohodneme na termínu prohlídky tohoto pozemku.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Valašské Meziříčí, prodej Valašské Meziříčí, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Valašské Meziříčí, pozemek Valašské Meziříčí, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Valašské Meziříčí od realitky, Hulince Valašské Meziříčí, pozemek od makléře nebo RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Valašské Meziříčí. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-komercni-pozemek-valasske-mezirici.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 06.10.2020.

Fotogalerie: Prodej Komerční pozemek, Valašské Meziříčí - prodej pozemek 22154 m2 Hulince Valašské Meziříčí

Prodej Komerční pozemek, Valašské Meziříčí 1 Prodej Komerční pozemek, Valašské Meziříčí 2 Prodej Komerční pozemek, Valašské Meziříčí 3 Prodej Komerční pozemek, Valašské Meziříčí 4 Prodej Komerční pozemek, Valašské Meziříčí 5 Prodej Komerční pozemek, Valašské Meziříčí 6 Prodej Komerční pozemek, Valašské Meziříčí 7 Prodej Komerční pozemek, Valašské Meziříčí 8 Prodej Komerční pozemek, Valašské Meziříčí 9 Prodej Komerční pozemek, Valašské Meziříčí 10 Prodej Komerční pozemek, Valašské Meziříčí 11 Prodej Komerční pozemek, Valašské Meziříčí 12

Umístění na mapě: Prodej Komerční pozemek, Valašské Meziříčí - prodej pozemek 22154 m2 Hulince Valašské Meziříčí