Prodej kompl. rekonstruovaného bytu 2+1 s balkonem, zahradou, Krátká, Ševětín - nabídka prodeje bytu 70 m2

Prodej kompl. rekonstruovaného bytu 2+1 s balkonem, zahradou, Krátká, Ševětín
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Krátká, Ševetín
  • Velikost: 2+1, 70 m2
  • Aktualizace inzerátu: 19.01.2022
  • Cena: 4 175 000 Kč
  • Kontakt: REALITY Jurkemíková
  • E-mail: jurkemikova@gmail.com
  • Telefon: +420723936430

Dobrý den, dovoluji si Vám nabídnout k prodeji kompletně zrekonstruovaný byt 2+1 v osobním vlastnictví v Ševětíně. Byt se nachází v 2. patře zděného domu bez výtahu. Dispozice bytu: předsíň, koupelna, samostatné WC, komora a neprůchozí pokoj se vstupem na balkon. Na předsíň navazuje obývací pokoj a prostorná kuchyň. Byt je po kompl. rekonstrukci (nova koupelna se sprchovým koutem, nove elektrické rozvody, voda, odpad, nove plastové okna - trojsklo, nove podlahy - vinyl, nove protipožárně vchodové dveře, zateplení stropu). Bytová jednotka je napojena na veřejný rozvod elektřiny, vody a kanalizace. Vytápění je zajištěno elektrickým topením (vlastní elektr. kotel v byte). Ohřev TUV – elektr. bojler. Byt má velmi nízké provozní náklady, měsíční poplatky jsou 3.000,- Kč (elektřina, topení) a voda 700,-Kč. Voda v bytovém dome se rozpočítává mezi jednotlivé byty (celkem 4 byty). Součásti prodeje je vybaveni bytu: kuch.linka, digestoř, indukční deska s plotýnkami, trouba, digestoř. K bytu náleží balkon, prostorný zděny sklep, vlastní zahrada, spoluvlastnický podíl půdy bytového domu a užívání společných prostor v domě (2 místnosti). Nemovitost se nachází v oblíbené a vyhledávané lokalitě s perfektní dostupností do centra a bezproblémovým parkováním osobních aut. Doporučuji osobní prohlídku.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Ševetín, prodej Ševetín, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Ševetín, byt Ševetín, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Ševetín od realitky, Krátká Ševetín, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Ševetín. Požadovaná cena nemovitosti je 4 175 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-kompl-rekonstruovaneho-bytu-2-1-s-balkonem-zahradou-kratka-sevetin.

Pro více informací kontaktujte REALITY Jurkemíková (makléř / RK), e-mail: jurkemikova@gmail.com, telefon: +420723936430. Inzerát byl aktualizován dne 19.01.2022.

Fotogalerie: Prodej kompl. rekonstruovaného bytu 2+1 s balkonem, zahradou, Krátká, Ševětín - prodej byt 2+1, 70 m2 Krátká Ševetín

Prodej kompl. rekonstruovaného bytu 2+1 s balkonem, zahradou, Krátká, Ševětín 1 Prodej kompl. rekonstruovaného bytu 2+1 s balkonem, zahradou, Krátká, Ševětín 2 Prodej kompl. rekonstruovaného bytu 2+1 s balkonem, zahradou, Krátká, Ševětín 3 Prodej kompl. rekonstruovaného bytu 2+1 s balkonem, zahradou, Krátká, Ševětín 4 Prodej kompl. rekonstruovaného bytu 2+1 s balkonem, zahradou, Krátká, Ševětín 5 Prodej kompl. rekonstruovaného bytu 2+1 s balkonem, zahradou, Krátká, Ševětín 6 Prodej kompl. rekonstruovaného bytu 2+1 s balkonem, zahradou, Krátká, Ševětín 7 Prodej kompl. rekonstruovaného bytu 2+1 s balkonem, zahradou, Krátká, Ševětín 8 Prodej kompl. rekonstruovaného bytu 2+1 s balkonem, zahradou, Krátká, Ševětín 9 Prodej kompl. rekonstruovaného bytu 2+1 s balkonem, zahradou, Krátká, Ševětín 10 Prodej kompl. rekonstruovaného bytu 2+1 s balkonem, zahradou, Krátká, Ševětín 11 Prodej kompl. rekonstruovaného bytu 2+1 s balkonem, zahradou, Krátká, Ševětín 12 Prodej kompl. rekonstruovaného bytu 2+1 s balkonem, zahradou, Krátká, Ševětín 13 Prodej kompl. rekonstruovaného bytu 2+1 s balkonem, zahradou, Krátká, Ševětín 14 Prodej kompl. rekonstruovaného bytu 2+1 s balkonem, zahradou, Krátká, Ševětín 15 Prodej kompl. rekonstruovaného bytu 2+1 s balkonem, zahradou, Krátká, Ševětín 16 Prodej kompl. rekonstruovaného bytu 2+1 s balkonem, zahradou, Krátká, Ševětín 17