Prodej kompletně dokončený apartmán 3+kk s balkónem v resortu Hub Hurghada i na splátky. - nabídka prodeje bytu 85 m2

Prodej kompletně dokončený apartmán 3+kk s balkónem v resortu Hub Hurghada i na splátky.
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: mezikontinentální čtvrť před nemocnicí Al Hayat, Hurghada
  • Velikost: 3+kk, 85 m2
  • Aktualizace inzerátu: 19.08.2023
  • Cena: 2 300 000 Kč
  • Kontakt: Amazing Home s.r.o. realitní kancelář
  • E-mail: amazinhome@post.cz
  • Telefon: +420606983026

Prodej kompletně dokončený apartmán 3+kk s balkónem v resortu Hub Hurghada i na splátky. Dispozice apartmánu : 2 ložnice, obývací pokoj, jídelna, koupelna a kuchyně. Hurghada Hub Resort je nový ultramoderní projekt sestávající ze 4 etap s celkem 320 byty s různými typy dispozic. Staví se na pozemku o rozloze 10 000 m² a rozloze 5 000 m², s bazénem, supermarketem, posilovnou, SPA a správou nemovitostí, s vysokou úrovní zákaznických služeb včetně poprodejní podpory, zaručenou každodenní - denní opravy a průběžná údržba. zabezpečení a údržba nemovitostí. Hurghada Hub Resort se nachází v mezikontinentální čtvrti, před nemocnicí Al Hayat a muzeem New Hurghada, Airport Road. Intercontinental je klidná čtvrť, kde obyvatelé nacházejí klidný prostor k relaxaci a inspirují svou kreativitu. V blízkosti se nachází nemocnice, supermarket, lékárna a obchod s potravinami. Čtvrť Intercontinental je 5 minut jízdy od mezinárodního letiště Hurghada. Je to také pět minut na turistickou promenádu. Green Area SPA, Health Club. Dětský bazén. Luxusní provedení Kavárny a restaurace. Beauty centrum. Uzavřená komunita 50% sleva. Všeobecné vybavení:: Supermarket. Skladovací prostory. Jedinečný design. Bazén. Nepřetržitá bezpečnostní služba. Jedinečná lokalita. Srdce Hurghadské zahrady. Fitness centrum. Výtah. Upravené plochy. Destinace: 5 minut na letiště a 7 minut do nákupního centra. 3 minuty do nemocnice. 5 minut do školy.10 minut na pláže. Splátky: záloha 35%, podepíšete smlouvu a zůstatek částky ve stejných splátkách do 2 let.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Hurghada, prodej Hurghada, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Hurghada, byt Hurghada, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Hurghada od realitky, mezikontinentální čtvrť před nemocnicí Al Hayat Hurghada, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Hurghada. Požadovaná cena nemovitosti je 2 300 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-kompletne-dokonceny-apartman-3-kk-s-balkonem-v-resortu-hub-hurghada-i-na-splatky.

Pro více informací kontaktujte Amazing Home s.r.o. realitní kancelář (makléř / RK), e-mail: amazinhome@post.cz, telefon: +420606983026. Inzerát byl aktualizován dne 19.08.2023.

Fotogalerie: Prodej kompletně dokončený apartmán 3+kk s balkónem v resortu Hub Hurghada i na splátky. - prodej byt 3+kk, 85 m2 mezikontinentální čtvrť před nemocnicí Al Hayat Hurghada

Prodej kompletně dokončený apartmán 3+kk s balkónem v resortu Hub Hurghada i na splátky. 1 Prodej kompletně dokončený apartmán 3+kk s balkónem v resortu Hub Hurghada i na splátky. 2 Prodej kompletně dokončený apartmán 3+kk s balkónem v resortu Hub Hurghada i na splátky. 3 Prodej kompletně dokončený apartmán 3+kk s balkónem v resortu Hub Hurghada i na splátky. 4 Prodej kompletně dokončený apartmán 3+kk s balkónem v resortu Hub Hurghada i na splátky. 5 Prodej kompletně dokončený apartmán 3+kk s balkónem v resortu Hub Hurghada i na splátky. 6 Prodej kompletně dokončený apartmán 3+kk s balkónem v resortu Hub Hurghada i na splátky. 7 Prodej kompletně dokončený apartmán 3+kk s balkónem v resortu Hub Hurghada i na splátky. 8 Prodej kompletně dokončený apartmán 3+kk s balkónem v resortu Hub Hurghada i na splátky. 9 Prodej kompletně dokončený apartmán 3+kk s balkónem v resortu Hub Hurghada i na splátky. 10 Prodej kompletně dokončený apartmán 3+kk s balkónem v resortu Hub Hurghada i na splátky. 11 Prodej kompletně dokončený apartmán 3+kk s balkónem v resortu Hub Hurghada i na splátky. 12 Prodej kompletně dokončený apartmán 3+kk s balkónem v resortu Hub Hurghada i na splátky. 13 Prodej kompletně dokončený apartmán 3+kk s balkónem v resortu Hub Hurghada i na splátky. 14 Prodej kompletně dokončený apartmán 3+kk s balkónem v resortu Hub Hurghada i na splátky. 15 Prodej kompletně dokončený apartmán 3+kk s balkónem v resortu Hub Hurghada i na splátky. 16 Prodej kompletně dokončený apartmán 3+kk s balkónem v resortu Hub Hurghada i na splátky. 17