Prodej kompletně vybaveného RD 5+1 s dvougaráží a bazénem v Českém Ráji - nabídka prodeje domu 162 m2

Prodej kompletně vybaveného RD 5+1 s dvougaráží a bazénem v Českém Ráji
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Příšovice 214, Příšovice
 • Velikost: 4+1 a větší, 162 m2
 • Aktualizace inzerátu: 09.09.2023
 • Cena: 10 990 000 Kč
 • Kontakt: Monika Čermáková
 • E-mail: themonikacermakova@gmail.com
 • Telefon: 605063365

Dům o rozloze 162m2 na pozemku 735m2 je po rekonstrukci. Možné dokoupit dalších 800m2 navazující stavební parcely za velmi výhodnou cenu. Rekonstrukce včetně 16cm zateplení a fasády byla dokončena na podzim r. 2022. V domě nové ústřední topení, plynový kotel a výkonná krbová kamna s výměníkem. Ohřev TUV solárním panelem v kombinaci s okruhem topení, bojlery 500L. V přízemí domu se nachází šatna, koupelna, 2 dětské pokoje, kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem se vstupem na terasu situovanou na jihozápad s bazénem 6x3x1,5m s možností ohřevu vody tepelným čerpadlem. V prvním patře domu se nachází další dětský pokoj se schody vedoucími do zrekonstruovaného půdního prostoru určeného ke spaní nebo uskladnění věcí. Z druhé strany chodby je ložnice s balkónem a vstupem do další malé místnosti, která je doposud nezrekonstruovaná a je jen na nových majitelích k čemu bude sloužit. Může tam být druhá koupelna, pracovna, šatna nebo třeba technická místnost. V ložnici jsou také výklopné schody do půdního prostoru určeného k uskladnění věcí. K domu náleží garáž pro 2 auta, ale stání je možné až pro 4 auta kolem domu. Dům prodáváme kompletně vybavený včetně všech spotřebičů, jako např. americká lednice, myčka, 2x pračka, sušička, kávovar, plynová varná deska s pěti hořáky, 3x smart TV a další…V garáži veškerá zahradní technika, nářadí, horská kola různých velikostí, dětská benzínová čtyřkolka, raft pro 6 osob s veškerým příslušenstvím, na zahradě 5m trampolína. V obci je kompletní občanská vybavenost, zdravotní středisko, lékárna, MŠ, ZŠ, restaurace, několik obchodů s potravinami, autobus, vlak, kulturní akce pořádané obcí, atd. Za domem je přístup na louku navazující na krásnou vycházkovou cestu podél Jizery a Písečáků. Obec je strategicky umístěná vzhledem k dostupnosti do Turnova (5min.), Mladé Boleslavi, Liberce, Jablonce (15min.), Prahy (40 min.). Je zde mnoho pracovních příležitostí.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Příšovice, prodej Příšovice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Příšovice, dům Příšovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Příšovice bez realitky, Příšovice 214 Příšovice, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Příšovice. Požadovaná cena nemovitosti je 10 990 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-kompletne-vybaveneho-rd-5-1-s-dvougarazi-a-bazenem-v-ceskem-raji.

Pro více informací kontaktujte Monika Čermáková (soukromý inzerent), e-mail: themonikacermakova@gmail.com, telefon: 605063365. Inzerát byl aktualizován dne 09.09.2023.

Fotogalerie: Prodej kompletně vybaveného RD 5+1 s dvougaráží a bazénem v Českém Ráji - prodej dům 4+1 a větší, 162 m2 Příšovice 214 Příšovice

Prodej kompletně vybaveného RD 5+1 s dvougaráží a bazénem v Českém Ráji 1 Prodej kompletně vybaveného RD 5+1 s dvougaráží a bazénem v Českém Ráji 2 Prodej kompletně vybaveného RD 5+1 s dvougaráží a bazénem v Českém Ráji 3 Prodej kompletně vybaveného RD 5+1 s dvougaráží a bazénem v Českém Ráji 4 Prodej kompletně vybaveného RD 5+1 s dvougaráží a bazénem v Českém Ráji 5 Prodej kompletně vybaveného RD 5+1 s dvougaráží a bazénem v Českém Ráji 6 Prodej kompletně vybaveného RD 5+1 s dvougaráží a bazénem v Českém Ráji 7 Prodej kompletně vybaveného RD 5+1 s dvougaráží a bazénem v Českém Ráji 8 Prodej kompletně vybaveného RD 5+1 s dvougaráží a bazénem v Českém Ráji 9 Prodej kompletně vybaveného RD 5+1 s dvougaráží a bazénem v Českém Ráji 10 Prodej kompletně vybaveného RD 5+1 s dvougaráží a bazénem v Českém Ráji 11 Prodej kompletně vybaveného RD 5+1 s dvougaráží a bazénem v Českém Ráji 12 Prodej kompletně vybaveného RD 5+1 s dvougaráží a bazénem v Českém Ráji 13 Prodej kompletně vybaveného RD 5+1 s dvougaráží a bazénem v Českém Ráji 14 Prodej kompletně vybaveného RD 5+1 s dvougaráží a bazénem v Českém Ráji 15 Prodej kompletně vybaveného RD 5+1 s dvougaráží a bazénem v Českém Ráji 16 Prodej kompletně vybaveného RD 5+1 s dvougaráží a bazénem v Českém Ráji 17 Prodej kompletně vybaveného RD 5+1 s dvougaráží a bazénem v Českém Ráji 18 Prodej kompletně vybaveného RD 5+1 s dvougaráží a bazénem v Českém Ráji 19 Prodej kompletně vybaveného RD 5+1 s dvougaráží a bazénem v Českém Ráji 20