Prodej krásného bytu 3+kk, 73 m², Praha - Žižkov - nabídka prodeje bytu 73 m2

Prodej krásného bytu 3+kk, 73 m², Praha - Žižkov
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Praha
  • Velikost: 3+kk, 73 m2
  • Aktualizace inzerátu: 12.07.2022
  • Cena: 9 850 000 Kč
  • Kontakt: Aryna Sonenko
  • E-mail: aryna.sonenko@tgx.cz
  • Telefon: 608078449

Dispozičně velmi působivý a variabilní byt 3kk o velikosti 73 m² , skládající se ze vstupní haly, která je spojena s kuchyňským koutem, tří průchozích pokojů a dvou koupelen s WC (jedna s vanou a druhá se sprchovým koutem). Byt umožňuje mnoho různých stavebních úprav, tedy je zde prostor si byt přizpůsobit vlastním představám. Byt se nachází v secesním domě bez výtahu, který stojí v jednosměrné ulici a nedávno prošel kompletní rekonstrukcí, včetně sklepních prostor. K bytu náleží hned dvě sklepní kóje (každá o rozloze 2,5m²).Za domem je krásně udržovaný vnitroblok. Parkování možné v modré zóně kolem domu, případně lze nechat přenechat pronajaté garážové stání v docházkové vzdálenosti 5 minut pěší chůzí /300 m. Vytápění bytu je plynovým kombinovaným kotlem, případně lze vytápět elektrickým kotlem, který je v soustavě ale momentálně se nevyužívá. Budova se nachází v žádané lokalitě v blízkosti vstupu do parku na vrchu Vítkov, kde jsou pěší a cyklistické stezky a také kousek od parku Parukářka. V blízké lokalitě bytu je kompletní infrastruktura s veškerými službami a snadnou dostupností MHD. V okolí se nachází mateřská a základní škola, gymnázium, kavárny, supermarkety, pošta, krytý bazén i např. Žižkovské divadlo J. Cimrmana.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Praha, prodej Praha, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Praha, byt Praha, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Praha od realitky, Praha, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Praha. Požadovaná cena nemovitosti je 9 850 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-krasneho-bytu-3-kk-73-m-praha-zizkov.

Pro více informací kontaktujte Aryna Sonenko (makléř / RK), e-mail: aryna.sonenko@tgx.cz, telefon: 608078449. Inzerát byl aktualizován dne 12.07.2022.

Fotogalerie: Prodej krásného bytu 3+kk, 73 m², Praha - Žižkov - prodej byt 3+kk, 73 m2 Praha

Prodej krásného bytu 3+kk, 73 m², Praha - Žižkov 1 Prodej krásného bytu 3+kk, 73 m², Praha - Žižkov 2 Prodej krásného bytu 3+kk, 73 m², Praha - Žižkov 3 Prodej krásného bytu 3+kk, 73 m², Praha - Žižkov 4 Prodej krásného bytu 3+kk, 73 m², Praha - Žižkov 5