Prodej krásného hotelu v oblíbené lokalitě - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 3073 m2

Prodej krásného hotelu v oblíbené lokalitě
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Přimda, okres Tachov
  • Velikost: 4+1 a větší, 3073 m2
  • Aktualizace inzerátu: 10.10.2022
  • Cena: 35 000 000 Kč
  • Kontakt: Marie Herinková
  • E-mail: marie.herinkova@tgx.cz
  • Telefon: +420792255990

Rádi bychom Vás pozvali do menšího hotelu ve vesnici Mlýnec, který Vás obklopí svým historickým duchem v anglickém stylu a svoji stoletou tradicí. Restaurace v přízemí je o kapacitě 60 lidí. Vedle restaurace se nachází bar s krbem, zařízený v anglickém stylu, kde si můžete vychutnat kvalitní whiskey s doutníkem. Nachází se zde také salonek o kapacitě 60 lidí, kde lze pořádat firemní/svatební večírky. Na nádvoří lze umístit místa k sezení. Ve 2. patře se nachází 9 krásných pokojů s celkovou kapacitou 30 lůžek, a dále prostory pro personál. Před hotelem lze parkovat na menším parkovišti (8 parkovacích míst), větší parkovací plocha se nachází za hotelem (15 parkovacích míst). Hotel také disponuje svou vlastní studnou. Lokalita nabízí v blízkosti hotelu mnoho venkovních aktivit – zřícenina Přimda (5,5km), 15km od německých hranic, 35min autem do města Plzeň. Přijeďte se podívat a uvidíte sami, budete nadšeni!

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Přimda, okres Tachov, prodej Přimda, okres Tachov, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Přimda, okres Tachov, rekreační Přimda, okres Tachov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Přimda, okres Tachov od realitky, Přimda, okres Tachov, rekreační od makléře nebo RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Přimda, okres Tachov. Požadovaná cena nemovitosti je 35 000 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-krasneho-hotelu-v-oblibene-lokalite.

Pro více informací kontaktujte Marie Herinková (makléř / RK), e-mail: marie.herinkova@tgx.cz, telefon: +420792255990. Inzerát byl aktualizován dne 10.10.2022.

Fotogalerie: Prodej krásného hotelu v oblíbené lokalitě - prodej rekreační 4+1 a větší, 3073 m2 Přimda, okres Tachov

Prodej krásného hotelu v oblíbené lokalitě 1 Prodej krásného hotelu v oblíbené lokalitě 2 Prodej krásného hotelu v oblíbené lokalitě 3 Prodej krásného hotelu v oblíbené lokalitě 4 Prodej krásného hotelu v oblíbené lokalitě 5 Prodej krásného hotelu v oblíbené lokalitě 6 Prodej krásného hotelu v oblíbené lokalitě 7 Prodej krásného hotelu v oblíbené lokalitě 8