Prodej luxusní novostavby RD v Plzni u Košuteckého jezírka - nabídka prodeje domu 228 m2

Prodej luxusní novostavby RD v Plzni u Košuteckého jezírka
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Plzeň
  • Velikost: 4+1 a větší, 228 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.09.2019
  • Cena: 14 949 000 Kč
  • Kontakt: Zdeněk Vlček
  • E-mail: vlcek@representreality.cz
  • Telefon: 774441771

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu 6+kk v Plzni nedaleko Košuteckého jezírka, který byl kolaudován v roce 2008. Dům je luxusně vybavený vestavěným nábytkem, krbem s teplovzdušným rozvodem do obytných místností, klimatizacemi v obytných místnostech, centrálním vysavačem, zabezpečovacím zařízením a kamerovým systémem. V přízemí je vstupní hala, obývací pokoj s centrálně umístěným krbem, kuchyně vybavená spotřebiči Bosch, ložnice, pracovna a koupelna. V patře jsou čtyři pokoje s balkony a koupelna. Na zahradě domu je garáž se zateplenou půdou, ke které přiléhají dva přístřešky na celkem 4 auta. Dále je zde zapuštěný bazén s posuvným zastřešením, zahradní pergola s grilem a udírnou, a také jezírko s rybami a potůčkem. Na střeše garáže je fotovoltaická elektrárna generující zisk cca 30.000,-Kč ročně se smlouvou s ČEZem na dalších 13 let. Dům je vhodný pro náročnější klientelu. Energetická třída „C“..

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Plzeň, prodej Plzeň, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Plzeň, dům Plzeň, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Plzeň od realitky, Plzeň, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Plzeň. Požadovaná cena nemovitosti je 14 949 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-luxusni-novostavby-rd-v-plzni-u-kosuteckeho-jezirka.

Pro více informací kontaktujte Zdeněk Vlček (makléř / RK), e-mail: vlcek@representreality.cz, telefon: 774441771. Inzerát byl aktualizován dne 06.09.2019.

Fotogalerie: Prodej luxusní novostavby RD v Plzni u Košuteckého jezírka - prodej dům 4+1 a větší, 228 m2 Plzeň

Prodej luxusní novostavby RD v Plzni u Košuteckého jezírka 1 Prodej luxusní novostavby RD v Plzni u Košuteckého jezírka 2 Prodej luxusní novostavby RD v Plzni u Košuteckého jezírka 3 Prodej luxusní novostavby RD v Plzni u Košuteckého jezírka 4 Prodej luxusní novostavby RD v Plzni u Košuteckého jezírka 5 Prodej luxusní novostavby RD v Plzni u Košuteckého jezírka 6 Prodej luxusní novostavby RD v Plzni u Košuteckého jezírka 7 Prodej luxusní novostavby RD v Plzni u Košuteckého jezírka 8 Prodej luxusní novostavby RD v Plzni u Košuteckého jezírka 9 Prodej luxusní novostavby RD v Plzni u Košuteckého jezírka 10 Prodej luxusní novostavby RD v Plzni u Košuteckého jezírka 11 Prodej luxusní novostavby RD v Plzni u Košuteckého jezírka 12 Prodej luxusní novostavby RD v Plzni u Košuteckého jezírka 13 Prodej luxusní novostavby RD v Plzni u Košuteckého jezírka 14