Prodej masokombinátu Vimperská masna, a.s. - nabídka prodeje komerční nemovitosti 59564 m2

Prodej masokombinátu Vimperská masna, a.s.
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Špidrova, Vimperk
  • Velikost: 59564 m2
  • Aktualizace inzerátu: 14.11.2019
  • Cena: 1 Kč
  • Kontakt: Monika Fabrinska
  • E-mail: fabrinska@insolvencnispravce.net
  • Telefon: 774727054

Nabízíme k prodeji rozsáhlý moderní areál vybudovaný na vlastních pozemcích využívaný ke zpracování masa a výrobě masných produktů společnosti Vimperská masna, a.s Areál se strategicky nachází ve východní okrajové části města Vimperk ve směru na Prachatice. Areál je přístupný z místní asfaltové komunikace. Areál masokombinátu je plně přizpůsoben k využití pro zpracování masa a výrobu masných výrobků. Poslední rozsáhlá přístavba a modernizace areálu proběhla v letech 2008 až 2012. Budovy jsou zděné a dále ze železobetonového skeletu s PUR panely. Celková výměra pozemků 59564 m2. Areál se skládá z průmyslových objektů, stavby obč. vybavení (garáž. prostory), garáží a staveb technického vybavení. Součástí areálu jsou pozemky ve funkčním celku o rozloze 22351m2 a dále ostatních ploch o celk. rozloze 20777m2, vodních ploch o celk. rozloze 4062m2 a zemědělských pozemků o celk. rozloze 12113m2 a ostatních ploch. Areál je oplocený. V areálu se nacházejí tyto objekty: - Vjezdová vrátnice, - Vybavená prodejna se sociálním zázemím, - Hlavní moderní patrová administrativní budova s kancelářemi, - Závodní kuchyně včetně vybavení s jídelnou, sociální zázemí včetně sprch pro zaměstnance, šatny, zasedací/školící místnost, - multifunkční komplex (dílna, rozsáhlé skladové prostory, porážka, výrobny pro zpracování masa, mrazírny, chladící boxy, udírny, sociální zázemí, technické zázemí, výtahy), - kotelna, - Garáže i pro nákladní automobily, garážové stání, - čerpací stanice pohonných hmot, - Areál v dobrém technickém stavu, napojen na inženýrské sítě. Areál volný, zakonzervovaný, bez uzavřených nájemních smluv. Za areálem umístěna čistička odpadních vod. - Pojezdové plochy v areálu vyasfaltovány, rozsáhlý prostor pro parkování osobních a nákladních automobilů. Předmětem prodeje je podnik Vimperská masna, a.s. jako celek, tj. nemovitý areál včetně vnitřního vybavení a technologie masokombinátu, rozsáhlého vozového parku (osobní a nákladní automobily), vybavení dílny. IS- elektro, kanalizace, voda, plyn. Možnost využití areálu k rozsáhlé výrobě i dalšímu pronájmu skladových prostor. Prohlídka: Individuální prohlídky Předmětu prodeje jsou možné po celou dobu trvání 1. kola nabídkového řízení po předchozí dohodě s insolvenčním správcem, jmenovitě s Ing. Monikou Fabrinskou, podrobnější popis předmětu prodeje, zejména movitých věcí na vyžádání, kontakt: fabrinska@insolvencnispravce.net. Předložení cenové nabídky lze učinit poštou formou listovní zásilky dodávané do vlastních rukou s doručenkou. Nabídka ve formě řádně zapečetěné obálky bude označena heslem: „NŘ – VIMPERSKÁ MASNA - NABÍDKA, NEOTVÍRAT“. Nabídka musí být doručena nejpozději do 6.1.2020 do 13:00 hod. Termín pro předložení nabídek nejpozději do 6.1.2020 do 13:00 hodin. Místo pro předložení návrhů: Ing. Monika Fabrinská, insolvenční správce, č.p. 462, Olšany u Prostějova, 798 14. Prodejce si vyhrazuje právo odmítnout všechny došlé nabídky bez udání důvodů.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti prodej, hledám komerční Vimperk, prodej Vimperk, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Vimperk, komerční Vimperk, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční Vimperk bez realitky, Špidrova Vimperk, komerční od majitele bez RK, inzerát prodej komerční a nabízím komerční Vimperk. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-masokombinatu-vimperska-masna-a-s.

Pro více informací kontaktujte Monika Fabrinska (soukromý inzerent), e-mail: fabrinska@insolvencnispravce.net, telefon: 774727054. Inzerát byl aktualizován dne 14.11.2019.

Fotogalerie: Prodej masokombinátu Vimperská masna, a.s. - prodej komerční 59564 m2 Špidrova Vimperk

Prodej masokombinátu Vimperská masna, a.s. 1 Prodej masokombinátu Vimperská masna, a.s. 2