Prodej nájemního domu 780 m², Horoušany - nabídka prodeje domu 780 m2

Prodej nájemního domu 780 m², Horoušany
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , HOROUŠÁNKY
  • Velikost: 4+1 a větší, 780 m2
  • Aktualizace inzerátu: 19.06.2021
  • Cena: 1 Kč
  • Kontakt: S G
  • E-mail: simona-23@centrum.cz
  • Telefon: -

Multifunkční/bytový dům u klánovického lesa na prodej rozestavený multifunkční/bytový dům přímo na ul. hlavní v žádané lokalitě u klánovického lesa, na hranice ph9 a praha – východ, mezí úvaly a jirny na přání majitele nezveřejňujeme fotografii, proto vřele doporučujeme prohlídku. užitná plocha 770m2, pozemek 873m2, zastavená plocha 225m2. 4 podlažní budova - 1pp a 3np, v projektu je výtah. venkovní parkování pro 8 aut, vnitřní zahrada 510m2. apartmány domu krásným výhledem do klánovického lesu a svoji lokalitou poskytuji vynikající možnost k podnikání a bydlení zároveň. podrobný popis k nemovitosti: 1pp suterén s výškou stropu 2.65 m, disponuje garáž se stáním na 4-5 aut a obytným skladem 80m2 s velkýma okna. může být jako wellness, kancelář, výrobna, dílna. 1np - komerční prostor 165m2+zadvěří, chodba, výtah. variabilní až 3x prodejny, každá s kuchyňským koutem a příslušenstvím. 2np - užitná plocha 190m2. dispozičně variabilní patro. dle stávajícího stavu - jeden velký dvougenerační byt 4+1 175m2 se samostatnou kanceláři, nebo lze rozdělit na až 4 menší bytové jednotky. 3np - užitná plocha 190m2, celkem 2x apartmány 4+1 135m2 a 2+kk 48m2 interiéry lze upravovat dle požadavku, dispozičně jsou více variant. před prodejnami (komerčním prostorem) zajištěno parkování pro 8 aut. moderní atypická architektura, individuální projekt. použité nadstandardní stavební materiály. dům je luxusního vzhledu díky velkoformátovým hliníkovým okna, vysoké stropy a do detailů promyšlený interiér. stavba je napojena na elektřinu, vodu a kanalizaci. na pozemku je rovněž zaveden plyn. rozestavenost a dokončené práce dle odhadu na 68% – hrubá stavba z vysoce tepelně odolných cihel gima*49 ) není potřeba venkovně zateplovat). eco passive hliníkové okna, balkonové, terasové dveře, výlohy. výlohy prodejen jsou s bezpečnostním sklem triplex+6mm energetické sklo s vysokou uv odolností. dokončené rozvody vody a kanalizace, přípojky, elektřina částečně. pro dokončení domu je možné využít současnou stavební firmu. kolaudace dle provozoven. lze i gastro, typu rychlého občerstvení, bistro, pizzerie, kavárna, cukrárna, pekárna, lahůdky... v obci výslovně chybí lékárna, kadeřnictví/salon krásy, prodejna potravin či prodej farmářského zboží. ideálně taky na show-room, realitní kancelář... v případě pronájmu komerčních prostoru v přízemí, očekávaný roční vynos cca 700.000kč. veškerá dokumentace včetně podrobných foto záznamu je k dispozice. info o ceně u rk v případě zájmu o informace a prohlídku ,pošlete prosím tel.kontakt . tato nabídka neplatí pro rk .

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům HOROUŠÁNKY, prodej HOROUŠÁNKY, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí HOROUŠÁNKY, dům HOROUŠÁNKY, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům HOROUŠÁNKY bez realitky, HOROUŠÁNKY, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům HOROUŠÁNKY. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-najemniho-domu-780-m-horousany.

Pro více informací kontaktujte S G (soukromý inzerent), e-mail: simona-23@centrum.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 19.06.2021.

Fotogalerie: Prodej nájemního domu 780 m², Horoušany - prodej dům 4+1 a větší, 780 m2 HOROUŠÁNKY