Prodej nemovitosti - nabídka prodeje domu 200 m2

Prodej nemovitosti
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Dukelských Hrdinů 101 , Žlutice
  • Velikost: 4+1 a větší, 200 m2
  • Aktualizace inzerátu: 02.07.2020
  • Cena: 1 600 000 Kč
  • Kontakt: Tomáš Hort
  • E-mail: horttomas@seznam.cz
  • Telefon: 732145884

Nabízím na prodej rodinný dům v obci Žlutice v ulici Dukelských hrdinů. Patrový dům se nachází kousek od náměstí v historickém centru, v klidné části města. Žlutice jsou vzdáleny od Plzně cca 45km, od K. Varů cca 27km a od Prahy cca 75km. V přízemí domu se nachází obývací pokoj, kuchyň, koupelna - prádelna s WC, kotelna s kotlem na tuhá paliva. V 1. patře se nachází ložnice, 2 obytné místnosti, z nichž jedna místnost je s balkonem, koupelna s WC. Pod střechou je velká půda s možností vybudování další obytné místnosti. Z ulice přes chodbu je vstup na menší dvorek ve vnitrobloku, kde jsou menší zděné kolny, na kterých byly v loňském roce opraveny střechy a zákoutí s posezením a udírnou. Dům je částečně podsklepený, je napojen na vodovodní řád a kanalizaci. Dům je v původním udržovaném stavu po částečné rekonstrukci /výměna oken, oprava a vyvločkování komína/, je možné ho hned obývat, případně rekonstruovat dle vašich možností a představ. V obci je základní škola, mateřská školka, lékař, pošta, městský úřad, pobočka banky, smíšené obchody a restaurace. Dopravní obslužnost zde zajišťuje autobusové a vlakové spojení. Okolí Žlutic je známé nádhernou přírodou, lesy, vodní nádrží, dětským hřištěm a koupalištěm.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Žlutice, prodej Žlutice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Žlutice, dům Žlutice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Žlutice bez realitky, Dukelských Hrdinů 101 Žlutice, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Žlutice. Požadovaná cena nemovitosti je 1 600 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-nemovitosti-3.

Pro více informací kontaktujte Tomáš Hort (soukromý inzerent), e-mail: horttomas@seznam.cz, telefon: 732145884. Inzerát byl aktualizován dne 02.07.2020.

Fotogalerie: Prodej nemovitosti - prodej dům 4+1 a větší, 200 m2 Dukelských Hrdinů 101 Žlutice

Prodej nemovitosti 1 Prodej nemovitosti 2 Prodej nemovitosti 3 Prodej nemovitosti 4 Prodej nemovitosti 5 Prodej nemovitosti 6 Prodej nemovitosti 7 Prodej nemovitosti 8 Prodej nemovitosti 9 Prodej nemovitosti 10 Prodej nemovitosti 11 Prodej nemovitosti 12 Prodej nemovitosti 13 Prodej nemovitosti 14 Prodej nemovitosti 15 Prodej nemovitosti 16 Prodej nemovitosti 17 Prodej nemovitosti 18 Prodej nemovitosti 19 Prodej nemovitosti 20