Prodej novostavba rodinného domu, Ropice - nabídka prodeje domu 85 m2

Prodej novostavba rodinného domu, Ropice
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Ropice
  • Velikost: 3+kk, 85 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.10.2020
  • Cena: 2 152 886 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Příští rok už ve vlastním? Začněte plánovat už dnes. Novostavba rodinného domu 3+kk na pozemku o velikosti 1.668 m2, se zastavěnou plochou 85 m2 a užitnou plochou domu 70 m2. Slunný pozemek s výhledem na pohoří Godula se nachází na rozmezí obcí Smilovice, Střítež a Ropice. Nosné stěny Ytong Lambda 375mm. Koupelna s vanou, dlažba, obklady do výše 2m, kompletní sanita. Ve standardu je elektrické vytápění, můžete si zvolit elektrický kotel nebo podlahové vytápění. Střecha plechová, na výběr je i betonová taška KM Beta. Podlahy plovoucí 7 mm, 6-ti komorová plastová okna. Široká škála možností úprav posunem příček, samostatnou garáží a konče třeba interiérovým krbem. Většinu úprav si po úvodní informativní schůzce můžete připravit v klidu vlastního domova. Je možné využít i podkroví pro dostavbu dalších podkrovních pokojů. Jedná se o klidnou lokalitu s výstavbou nových rodinných domů a dobrou dopravní dostupností. Možnost odkoupení sousedního pozemku o velikosti 2.500 m2 a postavit si další dům nebo si užívat soukromí na rozlehlé zahradě. V obci se nachází moderní 18-ti jamkové golfové hřiště s krytým odpalištěm. Zastávka autobusu 100 m, golfový areál, lyžování a nákupní centrum do 10 minut autem. Možnost výstavby rodinného domu dle výběru. Podrobnější informace Vám sdělí realitní makléř.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Ropice, prodej Ropice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Ropice, dům Ropice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Ropice od realitky, Ropice, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Ropice. Požadovaná cena nemovitosti je 2 152 886 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-novostavba-rodinneho-domu-ropice.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 06.10.2020.

Fotogalerie: Prodej novostavba rodinného domu, Ropice - prodej dům 3+kk, 85 m2 Ropice

Prodej novostavba rodinného domu, Ropice 1 Prodej novostavba rodinného domu, Ropice 2 Prodej novostavba rodinného domu, Ropice 3 Prodej novostavba rodinného domu, Ropice 4 Prodej novostavba rodinného domu, Ropice 5 Prodej novostavba rodinného domu, Ropice 6 Prodej novostavba rodinného domu, Ropice 7 Prodej novostavba rodinného domu, Ropice 8 Prodej novostavba rodinného domu, Ropice 9 Prodej novostavba rodinného domu, Ropice 10 Prodej novostavba rodinného domu, Ropice 11 Prodej novostavba rodinného domu, Ropice 12 Prodej novostavba rodinného domu, Ropice 13 Prodej novostavba rodinného domu, Ropice 14 Prodej novostavba rodinného domu, Ropice 15

Umístění na mapě: Prodej novostavba rodinného domu, Ropice - prodej dům 3+kk, 85 m2 Ropice