Prodej novostavby RD 3-5+kk se zahrádkou, Babice u Rosic - nabídka prodeje domu 135 m2

Prodej novostavby RD 3-5+kk se zahrádkou, Babice u Rosic
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Babice u Rosic
  • Velikost: 4+1 a větší, 135 m2
  • Aktualizace inzerátu: 31.07.2018
  • Cena: 1 Kč
  • Kontakt: Květa Oborná
  • E-mail: kveta.oborna@seznam.cz
  • Telefon: 736692106

Nabízím k prodeji novostavbu rodinného domu se zahrádkou , menším dvorem a sklepem v klidné části obce Babice u Rosic, vzdálené cca 20 km od Brna ( 18 min osobní dopravou ). Jedná se o projekt výstavby polořadového, přízemního domu s obytným podkrovím, postavený z cihel, se sedlovou střechou, krytina - pálená taška. Celková výměra pozemku činí 220 m2, s uliční šíří cca 8 m. Dům je prodáván ve fázi hrubé stavby před dokončením, která zahrnuje, izolaci střešní krytiny, zateplené stropy, plastová okna, vstupní dveře, vnitřní omítky , rozvody vody a elektřiny v přízemí domu, připravená kovová konstrukce na schodiště do patra, upravené prostory kolem domu. V přízemí o CP 70 m2 je dům navržen s dispozicemi 2+1 ( 2+kk ), koupelnou s WC , vstupem do podkroví, zádveřím a vstupem do sklepa o výměře cca 8 m2. V obývacím pokoji je rovněž vybudován komín pro krbová kamna. Vytápění domu je navrženo podlahové na elektřinu, ohřev vody el.bojlerem.V přízemí jsou v pokojích orientovaných do zahrady , francouzská okna. Prostory v podkroví o CP 65 m2 je možno ,v případě zájmu budoucího majitele upravit na další tři pokoje, koupelnu nebo šatnu a rozšířit tak prostory k bydlení. K dokončení : vnitřní dveře, obložkové zárubně, nášlapy na schodiště, osvětlení, vytápění, sanitární technika , obklady a dlažba, podlahy a podlahové krytiny, kuchyňská linka a spotřebiče, jímka na odpad. Odhadovaná částka dokončovacích prací se může pohybovat ve výši 400.000 Kč nebo dle ceny použitých materiálů a zařizovacích předmětů. Dům je napojen elektřinu (220/380 V) a obecní vodovodní řad. V současné době není v této části obce vybudována splašková kanalizace ani rozvod plynu. Výstavbu obec do budoucna plánuje. Odpadní vody z domu je proto možné řešit domácí čističkou nebo jímkou na vyvážení , na kterou je prostor ve dvoře za domem. Zde se nachází původní stavba – dílna o CP cca 20 m2, která sloužila během výstavby jako technické zázemí. Stavbu je možno odstranit a zvětšit tím prostory ve dvorním traktu . Obec Babice u Rosic je velmi dobře dostupná autem i veřejnou dopravou. Nachází se jihozápadně od města Brna mezi obcemi Zastávka a Zbýšov. Co se týká občanské vybavenosti obce je zde mateřská školka, obchod se smíšeným zbožím, restaurace, hřiště aj.. V okolí nemovitosti se nachází rodinné domy. Energetický štítek se připravuje, do doby vypracování uvádíme energetickou třídu G. V případě zájmu , veškeré podrobnější informace a cenu sdělím na dotaz .

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Babice u Rosic, prodej Babice u Rosic, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Babice u Rosic, dům Babice u Rosic, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Babice u Rosic bez realitky, Babice u Rosic, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Babice u Rosic. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-novostavby-rd-3-5-kk-se-zahradkou-babice-u-rosic.

Pro více informací kontaktujte Květa Oborná (soukromý inzerent), e-mail: kveta.oborna@seznam.cz, telefon: 736692106. Inzerát byl aktualizován dne 31.07.2018.

Fotogalerie: Prodej novostavby RD 3-5+kk se zahrádkou, Babice u Rosic - prodej dům 4+1 a větší, 135 m2 Babice u Rosic

Prodej novostavby RD 3-5+kk se zahrádkou, Babice u Rosic 1 Prodej novostavby RD 3-5+kk se zahrádkou, Babice u Rosic 2 Prodej novostavby RD 3-5+kk se zahrádkou, Babice u Rosic 3 Prodej novostavby RD 3-5+kk se zahrádkou, Babice u Rosic 4 Prodej novostavby RD 3-5+kk se zahrádkou, Babice u Rosic 5 Prodej novostavby RD 3-5+kk se zahrádkou, Babice u Rosic 6 Prodej novostavby RD 3-5+kk se zahrádkou, Babice u Rosic 7 Prodej novostavby RD 3-5+kk se zahrádkou, Babice u Rosic 8 Prodej novostavby RD 3-5+kk se zahrádkou, Babice u Rosic 9 Prodej novostavby RD 3-5+kk se zahrádkou, Babice u Rosic 10