Prodej novostavby RD ve Šťahlavech u Plzně - nabídka prodeje domu 93 m2

Prodej novostavby RD ve Šťahlavech u Plzně
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Šťáhlavy
  • Velikost: 4+kk, 93 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.09.2019
  • Cena: 6 300 000 Kč
  • Kontakt: Zdeněk Vlček
  • E-mail: vlcek@representreality.cz
  • Telefon: 774441771

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu o dispozici 4+kk v obci Šťáhlavy vzdálené asi 10km jižně od Plzně. Bungalov je umístěný na rovinatém pozemku o výměře 563m2 přístupném dvoukřídlými vraty na dálkové ovládání a vstupní brankou. Dům je kvalitní dřevostavba a prodává se kompletně zařízený nábytkem. Po vstupu do domu se ocitneme v předsíni, přes kterou se chodbou vlevo dostaneme do velké obytné místnosti s rohovým kuchyňským koutem, který je barovým pultem oddělený od obýváku. Z obýváku je možno vstoupit velkými posuvnými dveřmi na terasu, z kuchyně je vstup na terasu křídlovými dveřmi. Kuchyňská linka je vybavena multifunkční el. troubou, sklokeramickou varnou deskou, myčkou nádobí a lednicí s mrazákem. Chodbou se dostaneme do dětského pokoje, ložnice a pokoje pro hosty. Prostorná koupelna je vybavena vanou, sprchovým koutem a umyvadlovou skříňkou se zrcadlem. Dům je vytápěný elektrickým podlahovým topením, ohřev TUV zajišťuje el. bojler. Dům je velmi úsporný, celkové měsíční zálohy na el. energii jsou ve výši 2.700,-Kč. Energetická třída „B“. Dům je volný ihned. Obec Šťáhlavy má rozsáhlou občanskou vybavenost, dostatek pracovních příležitostí a krásné okolí se zámkem Kozel obklopeným hlubokými lesy s rybníky. Výborné je i dopravní spojení s Plzní a dálnicí D5.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Šťáhlavy, prodej Šťáhlavy, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Šťáhlavy, dům Šťáhlavy, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Šťáhlavy od realitky, Šťáhlavy, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Šťáhlavy. Požadovaná cena nemovitosti je 6 300 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-novostavby-rd-ve-stahlavech-u-plzne.

Pro více informací kontaktujte Zdeněk Vlček (makléř / RK), e-mail: vlcek@representreality.cz, telefon: 774441771. Inzerát byl aktualizován dne 06.09.2019.

Fotogalerie: Prodej novostavby RD ve Šťahlavech u Plzně - prodej dům 4+kk, 93 m2 Šťáhlavy

Prodej novostavby RD ve Šťahlavech u Plzně 1 Prodej novostavby RD ve Šťahlavech u Plzně 2 Prodej novostavby RD ve Šťahlavech u Plzně 3 Prodej novostavby RD ve Šťahlavech u Plzně 4 Prodej novostavby RD ve Šťahlavech u Plzně 5 Prodej novostavby RD ve Šťahlavech u Plzně 6 Prodej novostavby RD ve Šťahlavech u Plzně 7 Prodej novostavby RD ve Šťahlavech u Plzně 8 Prodej novostavby RD ve Šťahlavech u Plzně 9 Prodej novostavby RD ve Šťahlavech u Plzně 10 Prodej novostavby RD ve Šťahlavech u Plzně 11 Prodej novostavby RD ve Šťahlavech u Plzně 12 Prodej novostavby RD ve Šťahlavech u Plzně 13 Prodej novostavby RD ve Šťahlavech u Plzně 14 Prodej novostavby RD ve Šťahlavech u Plzně 15 Prodej novostavby RD ve Šťahlavech u Plzně 16 Prodej novostavby RD ve Šťahlavech u Plzně 17 Prodej novostavby RD ve Šťahlavech u Plzně 18 Prodej novostavby RD ve Šťahlavech u Plzně 19