Prodej pěkného bytu na lukrativní adrese - nabídka prodeje bytu 78 m2

Prodej pěkného bytu na lukrativní adrese
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Dobrovskeho, Plzeň
  • Velikost: 3+1, 78 m2
  • Aktualizace inzerátu: 23.06.2022
  • Cena: 5 549 000 Kč
  • Kontakt: Katerina klimova
  • E-mail: katka.klimova@centrum.cz
  • Telefon: 606612295

Nabízíme Vám pěkný byt 3+ 1 na lukrativní adrese, ul.Dobrovského-Bory. Byt o podlahové ploše 78 m2,se nachází v 1.patře zděného domu. Je dispozičně členěn na ložnici 24 m2,obývací pokoj 22 m2,kuchyni 11 m2 s jídelním koutem 9 m2,koupelnu s vanou WC 7 m2,dětský pokoj ( lze využít jako pracovna) 8 m2 a předsíň. Pokoje jsou orientované v klidové části vnitrobloku s výhledem do zeleně. deální dostupnost MHD.tramvaj č. 4 ,trolejbus č. 16 Škola, školka, 5 min.pěší Částečně vybavený, vymalovaný byt připravený k nastěhování Vlastni topení, nový kotel Junkers Dům po rekonstrukci, stoupačky,střecha ,zateplení,nová fasáda Většina pokojů s výhledem do vnitrobloku, kde můžete trávit volný čas Společná část parku pro grilování, hraní Balkon v mezipatře .V domě je velmi dobře fungující společenství vlastníků. Právní servis zajištěn.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Plzeň, prodej Plzeň, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Plzeň, byt Plzeň, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Plzeň bez realitky, Dobrovskeho Plzeň, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Plzeň. Požadovaná cena nemovitosti je 5 549 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-pekneho-bytu-na-lukrativni-adrese.

Pro více informací kontaktujte Katerina klimova (soukromý inzerent), e-mail: katka.klimova@centrum.cz, telefon: 606612295. Inzerát byl aktualizován dne 23.06.2022.

Fotogalerie: Prodej pěkného bytu na lukrativní adrese - prodej byt 3+1, 78 m2 Dobrovskeho Plzeň

Prodej pěkného bytu na lukrativní adrese 1 Prodej pěkného bytu na lukrativní adrese 2 Prodej pěkného bytu na lukrativní adrese 3 Prodej pěkného bytu na lukrativní adrese 4 Prodej pěkného bytu na lukrativní adrese 5 Prodej pěkného bytu na lukrativní adrese 6 Prodej pěkného bytu na lukrativní adrese 7 Prodej pěkného bytu na lukrativní adrese 8 Prodej pěkného bytu na lukrativní adrese 9 Prodej pěkného bytu na lukrativní adrese 10 Prodej pěkného bytu na lukrativní adrese 11 Prodej pěkného bytu na lukrativní adrese 12